„Zápas nesnese žádné měřítko I. B třídy. Jsme totálně na dně po fyzické i psychické stránce. Nevím proč, ale takto se k fotbalu přistupovat nedá. Když dostaneme gól, tak se rozsypeme a soupeř z toho má jenom srandu," řekl trenér hostí Bohuslav Šváb.

Přitom úvod Bílé Podolí špatný nemělo. „Semínko šel ve třetí minutě z vápna sám na brankáře, ale neproměnil. Pak jsme měli ještě jednu gólovku," líčil Šváb. První gól inkasovali hosté ve 32. minutě střelou Růžičky z poza vápna a do přestávky stihly kobylky ještě dvakrát inkasovat po trestných kopech.

Bílé Podolí ve druhé půli snížilo dvěma góly v 66. a 90. minutě, kdy se trefil Švadlenka a Semínko.

Lysá n. L. – Bílé Podolí 7:2 (3:0)Branky: 32. Růžička, 41. Novák, 44. Poborský, 53. Sosnovský, 62. Baran, 73. Poborský, 84. Hanke - 66. Švadlenka, 90. Semínko. Rozhodčí: Hlavnička - Kvasnička, Kratochvíl. ŽK: Poborský - Čakovský. Diváci: 50.

Lysá n. L.: Fišer - Kubín, Šlingr, L. Novák, Hodboď (61. Kříž), Poborský, Urban, Růžička, Kodeš (50. Baran), Sosnovský (70. Šnajdr), D. Novák (70. Hanke). Trenér Tibor Mičinec.

Bílé Podolí: Beran – Kupka, Šálený, Toman, Svoboda – Hájek, Čakovský (78. Štoček), Fejfar, M. Šváb – Semínko, T. Švadlenka. Trenér Bohuslav Šváb.