Kutná Hora – Tupadly B 1:2 (0:0)

První velkou šanci měli hosté, když přestřelili z malého vápna již prázdnou branku. Domácí postupně začali hosty přehrávat a hra se odehrávala většinou na půlce hostů. Domácí hráč Lacko trefil břevno a Fuksa po rohu hlavičkoval těsně vedle. Hosté opět v závěru poločasu zazlobili, ale brankář Hájek perfektním zákrokem míč odvrátil na roh.

Druhý poločas začali domácí ovšem lépe. Papoušek se těsně za vápnem uvolnil a vstřelil první branku zápasu - 1:0. O chvíli později se z trestného kopu trefil Lacko, ale pro ofsajd domácího hráče Zemana rozhodčí branku neuznal. Hosté postupně přidávali a dočkali se vyrovnání, když se trefil Chvátal. Zhruba v 70. minutě se při útoku hostů srazil brankář Hájek s útočníkem Tupadel a zůstal ležet na zemi. Brankářovi zapadl jazyk a nemohl dýchat.

Pohotovým a hlavně rychlým zákrokem hráče hostů Petra Papouška, který vyndal zapadlý jazyk a po chvilce se hodně otřesený brankář Hájek probral k vědomí. Zavolaná záchranka ho potom odvezla do nemocnice. Po zbytek zápasu se již domácí nedostali do své hry. Hosté zásluhou Chvátala, který vstřelil druhou branku ujali vedení, které již udrželi a tak zvítězili 1:2.

Bohuslav Šváb (trenér K. Hory): „Až do zranění brankáře Hájka jsem byl s naší hrou spokojen. Kluci hlavně v prvním poločase předváděli hru, kterou si představuji. Chybělo jenom lepší nebo pohotovější zakončení. Chtěl bych poděkovat Petru Papouškovi za pomoc Josefovi a jemu samotnému brzké uzdravení. Podle posledních zpráv utrpěl otřes mozku, byl na vyšetření v Kolíně a dál zůstává na pozorování v nemocnici. Snad je z nejhoršího venku a tak mu všichni přejeme brzké uzdravení.“

Branky: Papoušek - Chvátal 2. Kutná Hora: Hájek (70. Míčo) - Nedvěd, Koubek, Zeman, Výborný, Papoušek, Kraus, R. Dastych, Lacko, Výborný. Střídal: Wasserbauer. Trenér Bohuslav Šváb. Tupadly B: Kavalír - Rolenec, Slavík, Píška, P. Fuxa, Agh, Králík, Chvátal, Císař, Vl. Závůrka, Syrový. Střídali: Čech, Kroušek, Papoušek. Trenér Petr Papoušek.