Čáslav B přivezla první bod z venku

Nové Strašecí – Fotbalisté Čáslavi B přivezli v této sezoně premiérový bod z venku. V 19. kole krajského přeboru remizovali v sobotu na hřišti Nového Strašecí 1:1.

1.4.2012

18. kolo krajského přeboru: Čáslav B - Nymburk 4:2, 25. března 2012.Foto: Deník/ Michal Pavlík

Nové Strašecí – Čáslav B 1:1 (1:1)

Do zápasu vstoupili Čáslavští dobře. „Měli jsme několik šancí a ve 20. minutě zakončoval povedenou akci na přední tyči Michal Žiak. Od té doby jsme přestali hrát a soupeř z našeho autového vhazování vyrovnal na 1:1. Pak byli domácí lepší,“ přiznal trenér hostí Jiří Antoš.

Čáslav mohla zápas klidně prohrát. „V zápase jsme měli štěstí, když soupeř ve druhé půli neproměnil pokutový kop,“ oddychl si Antoš.

Nakonec Antoš bod bere: „Je vůbec první z venku. Ceníme si ho. V naší situaci je hodně důležitý.“

Branka Čáslavi: 20. Žiak. Rozhodčí: Hocek, bez ČK. Čáslav: Antošík – Matoušek, M. Výborný, Váňa, Svoboda – O. Tomíšek (80. Hudec), Vajgl, Fikejz, Žiak – Špičák (72. Zikmunda), Maxa (65. Dittrich). Trenér Jiří Antoš.

1.4.2012 VSTUP DO DISKUSE

Spartani z Kutné Hory Michal Pavlík a Martina Fabiánová během závodů na Havajských ostrovech.
10

Kutnohorští spartani reprezentovali na Havaji

V kutnohorském krytém bazénu dochází k opravám

Kutná Hora - Letní odstávku krytého bazénu v Kutné Hoře využívá TJ Sparta Kutná Hora k opravám. V tomto týdnu zde dochází k rekonstrukci nátoků do bazénu a k výměně pískové náplně ve filtrech.

Pěstujeme olivy

I u nás se dají vypěstovat olivovníky. Můžete je mít i doma, vždyť naprosto nejlepší pro naše podmínky je jejich pěstování v květináčích. A tak se jich nebojte a pojďme společně na to.

Hospodskému výběru a gardám přijede do Zbraslavic konkurovat tým osobností

Zbraslavice - Několik osobností z kulturního i sportovního života se představí v sobotu 19. srpna ve Zbraslavicích. Stane se tak od 9.30 hodin na fotbalovém hřišti v rámci třetího ročníku celodenního charitativního turnaje o „Pohár Generali pojišťovny“.

KRÁTCE: Na Kaňku budou ukázky westernového ježdění

Kutnohorsko - Přinášíme vám přehled zajímavých událostí z regionu.