Čáslav B – Zeleneč 2:5 (0:1)

První poločas byl ve znamení převahy domácích, ale bez finální myšlenky a gólového zakončení. Zeleneč zaskočila Zenit minutu těsně před přestávkou, kdy Hrodek chytře rozehrál trestný kop podél zdi na Várnu, jehož střelu dorazil do brány Ondřej Myška.

Nikdo nečekal, že si Ondřej Myška otevře tak vysoký gólový účet, který začal naplňovat už osm minut po přestávce: Průnik Kadeřábka skončil rukou domácího Svobody, penaltu Myška s přehledem proměnil – 0:2.

Hosté hráli na brejky a to se jim dařilo. Po Maxově šanci vyrazil na zteč Kadeřábek a jeho přihrávka proměnil v hattrick Myška – 0:3. Čtvrtý gól vstřelil Myška krátce poté, když překonal Míška po zaváhání M. Votavy.

V 72. minutě se Zenit konečně dočkal. Penaltu za ruku Pavla Bařiny proměnil loučící se Pavel Král – 1:4. Vzápětí mohl snížit záložník Krupička, napálil jen nohy brankáře Petra Bařiny. Místo závěrečného tlaku Zenitu přišel pátý gól Zelenče. Svou pátou branku v utkání dal z dalšího brejku Myška – 1:5.

Na konci utkání už jen doladil výsledek utkání domácí Pavel Král, který se s Vodranty rozloučil i brankou ze hry – 2:5.

Hodnocení trenéra Jiřího Antoše

„Zápas jsme pojali rozlučkově, ale to nás neomlouvá. Výsledek není příjemný, ovšem za první půli jsem spokojený s předvedenou hrou. Měli jsme šance, nedali jsme. Rozhodly dva momenty – zranil se Martin Brudný (roztržené obočí) a dostali jsme hloupý gól do šatny. Druhý poločas jsme opět měli nápor, jenže soupeř nás dnes fantasticky trestal, což rozhodlo. Jsem rád, že kluci i za nepříznivého stavu stále hráli a tvořili si šance,“ okomentoval zápas trenér Čáslavi B Jiří Antoš.

Branky: 72. pok. kop, 84. P. Král – 45., 54. pok. kop, 63., 67., 83. Myška. Rozhodčí: V. Procházka – Vinter, Noll. ŽK: J. Svoboda – Pav. Bařina, Klíma, Myška, Fišer. Diváci: 150.

Čáslav B: Míšek – Miklušičák (66. M. Votava), Brudný (44. O. Tomíšek), Váňa, J. Svoboda – Matoušek, Vojt. Vondra, Janda, Krupička – Maxa, P. Král (90. M. Král). Trenér Jiří Antoš. Zeleneč: Petr Bařina – Janoušek, Klíma, Pav. Bařina, Jelínek – Prokop (46. Fišer), Kynkal, Hrodek, Vrána (81. Lebeda) – Kadeřábek, Myška. Trenér Jaroslav Křížek.