FC Zenit Čáslav - 1. SC Znojmo 0:0 (0:0)

Utkání zahájila série šancí domácích, z nichž však nic nevytěžili. Nebezpečně zahrozilo v 19. minutě Znojmo, když se míč po ose Šilinger - Látal dostal ke Krhutovi. Ten jej v tísni před bránou nedokázal usměrnit za Bártova záda. V dalších minutách se Zenit dostával před branku Hrubého jen s velkými obtížemi. Zahrozilo naopak na druhé straně:Nebezpečnou střelu Zapalače po zemi Bárta vyrazil. Ve 37. minutě po ruce a žluté kartě pro hostujícího Vavříka mířil Prášil ze standardní situace nad.

Na začátku druhé půle přišla zřejmě největší šance zápasu, kdy gólovku Zdeňka Látala z nějakých čtyř metrů vyrazil Bárta. Domácí o chvíli později kontrovali, když Kunášek z otočky mířil těsně vedle růžku Hrubého branky. V 52. minutě skončila v náručí Bárty i další střela hostí. O deset minut později si šanci vypracoval opět Kunášek, obránci však jeho střelu zblokovali na roh. V 69. minutě úspěšně zasahoval obět brankář Hrubý po střele Prášila. Tentýž hráč mířil o tři minuty později nad.Na druhéstraně se netrefil Z. Látal. Hráčům Znojma daný stav evidentně vyhovoval, čemuž napovídala i "rychlost", s jakou opouštěli hrací plochustřídající hráči. Poslední minuty utkání už nic nepřinesly, takže obě mužstva se rozešla"smírně" 0:0.

Rozhodčí:Paták - Moláček, Koval. ŽK:Racko, Prášil, Džafič- Šilinger, Vavřík, Krhut, Yonov, Podzemský. Diváci: 410.

Čáslav: Bárta – Kotrba, Ptáček, Dragoun,Haniak – Šturma, Racko (85. Petr),Prášil, Breite (67. Špidlen), Kunášek–Brožík (46. Džafič). Trenér Oldřich Abrhám.