Filip Císař zahodil penaltu, Tupadly prohrály

Načešice - Přátelské utkání sehrál v neděli další celek I. V třídy z Kutnohorska Star Tupadly. Na půdě Načešic sice dvakrát vedl, ale nakonec prohrál 2:3.

7.3.2010

Z přípravného fotbalového utkání Tupadly - Golčův Jeníkov.Foto: Jakub Geier

Načešice – Tupadly 3:2 (1:1)

„V prvním poločase to bylo takové vzájemné okopávání. Ve druhé půli jsme měli více ze hry a byli jsme lepší. Bohužel jsme neproměnili spoustu šancí včetně pokutového kopu. Co se týče herní stránky, tak kvalita na našich kopačkách byla. Jsem spokojený,“ řekl k zápasu trenér Tupadel Stanislav Krajíček.

„Hosté pořád dotahovali, protože jsme vedli jedna nula a dva nula. V závěru jsme dostali na tři dva, protože brankáři vypadl míč z ruky. Penaltu neproměnil za stavu dva dva Filip Císař,“ řekl k průběhu souboje Krajíček.

Branky Tupadel: F. Císař, Kruml. Tupadly: Skokan – Průcha, Píška, Štainer, Šveřepa – Kruml, Semrád, F. Císař, O. Císař – Chvátal, J. Kavánek. Střídali: Hurný, Darů. Trenér Stanislav Krajíček.

7.3.2010 VSTUP DO DISKUSE

Nové retail centrum v Kutné Hoře roste jako z vody.
1 14

Nové retail centrum v Kutné Hoře roste jako z vody

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

Loňský finalista poháru vypadl s Červenými Janovicemi

Kutnohorsko /FOTOGALERIE/ – Druhé kolo Poháru OFS nabídlo v neděli odpoledne zajímavé výsledky. Překvapením bylo vypadnutí Uhlířských Janovic B, které tak loňské druhé místo neobhájí.

OBRAZEM: Parní lokomotiva Ušatá projela Posázavím

Posázaví - Výletníci a především milovníci lokomotiv mohli být v sobotu nadšeni. Přes Benešovsko, a hlavně Posázavím, projela parní lokomotiva přezdívaná Ušatá.

Rock of Sadská přilákal davy fanoušků

Sadská /OBRAZEM/ – Rock of Sadská přinesl mnohahodinovou rockovou smršť s hlavní hvězdou newyorským Pro-Pain a další spoustou domácích i zahraničních kapel.

Uhlíři sahali po vyrovnání, ale marně

Mnichovo Hradiště – Druhé kolo I. A třídy, skupiny B odehráli fotbalisté Uhlířských Janovic v neděli na hřišti Mnichova Hradiště. Hosté ani ve druhém klání letošní sezony nebodovali.