„Vyhráli jsme zaslouženě, což uznali i domácí,“ zdůraznil hostující kouč Josef Bohatec. Bakov n. J. přitom ale na jaře ještě neprohrál a s jednou remízou figuroval v jarní tabulce na druhém místě za Kunicemi.

Bakov n. J. - U. Janovice 3:6

Zápas začal příznivěji pro domácí. „Chtěli jsme stavět hlavně na pevné obraně,“ uvedl trenér FK U. Janovice Josef Bohatec. Jeho svěřenci ale v 11. min. prohrávali 1:0 po podkluznutí L. Bohatce, další branku Bakov přidal ve 25. min. z trestného kopu. „To trochu zaváhal gólman,“ naznačil kouč a dodal: „Jinak jsme je ale k ničemu nepustili.“

Na nepříznivý stav pak reagoval prvním střídáním. „Blechovi to moc nevyšlo, navíc jsme hru potřebovali posunout trochu více dopředu a proto ho nahradil Špitálník. Dále jsme hráli se čtyřmi obránci,“ vysvětloval Josef Bohatec. Změna v sestavě hostům prospěla, právě Špitálník se postaral o důležitý kontaktní gól. „O přestávce jsme se trochu hecovali, ve druhé půli dali pět branek a soupeře jasně přehráli,“ řekl Josef Bohatec. Nejprve Jícha prostřelil vše, co mu stálo v cestě a v 65. min. L. Bohatec poslal trestný kop z pětatřiceti metrů přímo do šibenice. O další dva góly se postaral opět Špitálník: Nejprve tečí centrovaného míče a pak utekl obraně. V nastaveném čase Jícha uzavřel na 3:6.

Před tím Bakovští korigovali výsledek svým třetím gólem. „Dlouhý centr spadl Kolouchovi do brány,“ popisoval branku kouč a navázal: „Kolouchovi to moc nevyšlo, ale dá se to chápat, dlouho nechytal.“ Hrdina předchozího utkání s Týncem n. S., brankář Verner tentokrát v sestavě chyběl. „Neuvolnili ho z TPCA, kde pracuje,“ vysvětlil absenci Josef Bohatec a ještě si všiml výkon střídajícího Martina Svobody. „Druhý poločas odehrál výborně,“ řekl na jeho adresu.

Branky U. Janovic: 37., 69., 72. J. Špitálník, 55., 90.+2 Jícha, 65. L. Bohatec. Poločas: 2:1. U. Janovice: Kolouch - Blecha (30. J. Špitálník), L. Bohatec, Boubín, Strnad - Vedral, Sojka, Veliký, Wolf (46. M. Svoboda) - Jícha, Stoupa (83. T. Kulhánek). Trenér Josef Bohatec.