Čáslav - Liberec 0:2

Hosty viditelně svazovala nervozita z předchozích neúspěšných výsledků, jenže domácí toho nedokázali využít. Začali sice snaživě, ale ve 13. min. vlastně hostům darovali vedoucí branku: Krátkého centr Jiroušek odvrátil nešťastně na kopačky Hochmeistera, kterého příležitost překvapila. Akce Slovanu ale pokračovala, při Liškově centru zaspala domácí obrana a hostující kapitán poslal hlavou svůj tým do vedení. Nezmar pak zahrozil ještě jednou, když ve 26. min. po Papouškově centru opět hlavou otřel míč o břevno Malíkovy brány. Domácí se sice snažili hrát aktivně, ale k ohrožení Hauzrovy branky se prakticky nedostali. Navíc si do šatny odnesli dva góly: U postranní čáry napřáhl Bejbl a jeho centr, který se od tyče vzdálenějšího růžku odrazil do sítě, překvapil úplně všechny na hřišti.

Ve druhém poločase se Čáslavští přece jen snažili zvrátit vývoj utkání, jenže liberecká defenziva tentokrát pracovala spolehlivě. Přesto si i hosté připravili náznaky šancí: V 63. min. skončil Papouškův trestný kop za zdí, ale i vedle. V 72. min. proti Hudsonovi vybíhal brankář Malík, byl ale u míče později a na brankové čáře ho musel zastoupit Sedláček. S přibývajícími minutami sílil územní tlak domácích, ovšem kromě nadějného průniku Kuráka, který pak pálil vedle, a Strnadově hlavičce z vyložené pozice Hauzra neohrozili. Tečku za utkáním pak udělal nepřesný trestný kop Strnada.

Branky: 13. Nezmar, 44. Bejbl. Rozhodčí: Kocián - Hojsík, Jiřík. ŽK: Hozda, Nešpor, Malík - Krátký. Diváků: 1052. Čáslav: Malík - Nešpor, Skopalík, Skoupý, Sedláček - Jiroušek, Haniak, Příhoda (74. Dian), Hozda (61. Kurák) - Veselý (66. J. Schulmeister), Strnad. Trenér Pavel Medynský. Liberec: Hauzr - Krátký, Košťál, Petrouš, Liška - Hudson (90. Jirouš), Bílek (21. Bejbl, 59. T. Frejlach), Hochmeister, Papoušek - Dohnálek, Nezmar. Trenér Michal Zach. Poločas: 0:2.