Choceň – Čáslav 0:1

Utkání na hřišti posledního celku začali hosté dobře. Po důsledném napadání rozehrávky již ve 4. minutě kapitán Zikmunda hlavou míč prodloužil k Hrstkovi a ten poslal svůj tým do vedení. Nikoho v té chvíli nenapadlo, že to bude i branka jediná. Zenitu, který hrál poprvé na přírodním terénu, se v koncovce přestalo dařit a šance Fuxy, Veselého, Ryšána nebo Hrstky zůstaly nevyužity. Domácí spoléhali na protiútoky, ale nijak nebezpeční nebyli.
Ve druhém dějství Čáslav ovládla hru úplně, ale v koncovce byla stejně bezzubá jako v poločase prvním. Největší šance domácích na vyrovnání vznikla po obranné hlavičce Buriana, která skončila na břevně Petráňovy branky.

„Sice jsme získali tři ztracené domácí body z minula, ale rozhodnout o nich jsme měli dříve a ušetřit si nervy až do závěrečného hvizdu. Kluci hráli poprvé na trávě, i když na hřišti jí moc nebylo. Jednalo se o tvrdý a hrbolatý povrch, který nám dělal velké problémy. Za týden se s Trutnovem utkáme o osmou příčku, tak doufáme v lepší výkon,“ shrnul utkání kouč hostí Jiří Parachin.

Branka: 4. Hrstka. Poločas: 0:1. Zenit Čáslav: Kavánek – Parachin, Hejný, Růžička, Semrád – Král (74. Císař), Zadina, Frejlach, Zelený (89. Langr) – Špičák (72. Mlynka), Vojtíšek.