Uhlířské Janovice podruhé plichtily

Praha - Uhlířské Janovice sehrály na zimním fotbalovém turnaji v pražské Uhříněvsi druhé utkání a podruhé hrály nerozhodně. V prvním zápase plichtily s týmem Říčan, v neděli se rozešly smírně s celkem Háje Praha.

24.1.2010

Ilustrační fotoFoto: Pavel Slavíček

Uhlířské Janovice – Háje 1:1

Fotbalisté Uhlířských Janovic dali pouze jedinou branku a to jim stačilo jen na remízu. Mezi střelce se zapsal Svoboda, který dorazil do sítě míč vyražený brankářem po pokutovém kopu Vančury.

„My jsme hráli po soustředění, měli jsme něco v nohách a trochu to bylo znát. Ale hrál se dobrý fotbal,“ uvedl po utkání předseda fotbalového klubu z Uhlířských Janovic Miroslav Tvaroha. „V prvním poločase měly navrch Háje, ve druhém jsme byli zase lepší my. A také jsme měli tři vyložené šance, zatímco soupeř jen jedinou. Ale fotbal se hraje na góly. Jinak utkání splnilo účel a jsme rádi, že se nikdo nezranil,“ dodal janovický předseda klubu.

Branka Janovic: Svoboda. Poločas: 0:1. Uhlířské Janovice: Verner (46. Hromádka) – Blecha, Vančura, Novotný, P. Kulhánek – Uher, Churavý, L. Bohatec, Strnad – L. Svoboda, Špitálník, střídal Forman.

Autor: Vladimír Malinovský

24.1.2010 VSTUP DO DISKUSE

Spartani z Kutné Hory Michal Pavlík a Martina Fabiánová během závodů na Havajských ostrovech.
10

Kutnohorští spartani reprezentovali na Havaji

V kutnohorském krytém bazénu dochází k opravám

Kutná Hora - Letní odstávku krytého bazénu v Kutné Hoře využívá TJ Sparta Kutná Hora k opravám. V tomto týdnu zde dochází k rekonstrukci nátoků do bazénu a k výměně pískové náplně ve filtrech.

Pěstujeme olivy

I u nás se dají vypěstovat olivovníky. Můžete je mít i doma, vždyť naprosto nejlepší pro naše podmínky je jejich pěstování v květináčích. A tak se jich nebojte a pojďme společně na to.

Hospodskému výběru a gardám přijede do Zbraslavic konkurovat tým osobností

Zbraslavice - Několik osobností z kulturního i sportovního života se představí v sobotu 19. srpna ve Zbraslavicích. Stane se tak od 9.30 hodin na fotbalovém hřišti v rámci třetího ročníku celodenního charitativního turnaje o „Pohár Generali pojišťovny“.

KRÁTCE: Na Kaňku budou ukázky westernového ježdění

Kutnohorsko - Přinášíme vám přehled zajímavých událostí z regionu.