Sokoleč -Mohli získat tři body, ale taky žádný. Nakonec berou spravedlivý bod.

31.5.2009

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jiří Sejkora

Sokoleč – Uhl. Janovice 2:2

V zápase 27. kola I. A třídy přivítala Sokoleč fotbalisty Uhlířských Janovic. Hosté se ujali zaslouženého vedení ve 25. minutě, kdy ligově zahraný trestný kop skončil za zády Podrázského. Ve 40. minutě se nechal zbytečně vyloučit hostující Musil a trenér Antonín Kapek a o poločase musel měnit taktiku hry. „Do druhé půle jsme šli ze zajištěné obrany a hráli jsme na brejkové situace,“ popsal strategii Kapek. Domácí přesilovku využili a góly Součka a Kulhánka se dostali do vedení 2:1. Závěr zápasu byl hektický. Nejdříve vyrovnal na 2:2 opět z trestného kopu Vančura a o pět minut později se nechal vyloučit domácí Kulhánek. „Musím pochválit mužstvo za bojovnost, s bodem jsme spokojeni, vzhledem k tomu, jak se zápas vyvíjel,“ řekl po utkání Antonín Kapek.

Branky: 60. Souček, 75. Kulhánek - 25. a 80. Vančura. ŽK: 0:3. ČK: 85. Kulhánek – 40. Musil. Diváci: 80. Poločas: 0:1.

Sokoleč: Podrázský – Plaček (45. Kulhánek), Soukup, Černý, Zahradník (75. Zemanec) – P. Němcc (55. L. Němec), Šťastný, Vodvázka, Čáp – Koula, Souček.

Uhl. Janovice: Hromádka – Uher, T. Kulhánek, Musil, Vančura – Volf, Churavý, Jícha, Kopecký (78. Kopecký) – Stoupa (62. Hurt), M. Svoboda (72. Opl).

JAN ROULE

31.5.2009 VSTUP DO DISKUSE

Koncert skupiny Rybičky 48 v Kutné Hoře

KRÁTCE: V Kutné Hoře zahrají Rybičky 48, zámek nabídne prohlídku

Z chaty rodinný dům – proměna je možná, ale má svá úskalí

Tak jsme druzí no a co! Skandovali čáslavští starší žáci v Dánsku

Čáslav - Vynikajícího umístění na mezinárodním turnaji v dánském Haderslevu dosáhli čáslavští mladí fotbalisté. V konkurenci dánských, holandských a německých týmů obsadila druhé místo 'patnáctka' a na děleném pátém až šestém místě skončila 'třináctka'.

Na konec školního roku se mohou jedničkáři těšit!

Kutnohorsko /ANKETA/ - Ten dlouho očekávaný okamžik se kvapem blíží. Těší se na něj děti i jejich rodiče, o učitelích nemluvě. V pátek 30. června si školáci dojdou do školy pro vysvědčení, někteří pro své první výroční, někteří pro své poslední „dětské", které je vstupenkou do života studenta.

Kutnohorsko - Zarmoucení pozůstalí se v týdnu od 19. do 25. června naposledy rozloučí se svými blízkými.

OBRAZEM: Na květinové kavárničce zahrál Stanislav Jelínek

Kutná Hora - Centrum pro zdravotně postižené a seniory uspořádalo ve středu odpoledne v hotelu Zlatá Stoupa v Kutné Hoře další kavárničku, tentokrát květinovou. Přítomným zahrál na poslední kavárničce před prázdninami k poslechu a tanci Stanislav Jelínek.