Uhlířské Janovice – SK Zeleneč 9:0

Dění v úvodních minutách konečnému debaklu celku Zelenče nic nenaznačovalo. Naopak to byli hostující hráči, kteří se dostávali do nebezpečných situací. Nejprve Ešner po centru Marka netrefil ideálně míč, následně po malé domů Uhra zlikvidoval Verner tutovku Skalickému. Probuzení uhlířů nastalo po střele do tyče M. Svobody v 7. minutě. O chvíli později standardní situaci Vančury vyrazil Jamrich k nohám Jíchy, jehož volej poprvé, a jak se později ukázalo zdaleka ne naposled, rozvlnil hostující síť – 1:0. Po dalších gólových, leč nevyužitých možnostech (Stoupa, Jícha, M. Svoboda, Wolf) se skóre měnilo v závěru prvního poločasu. Ve 41. minutě po kombinaci Stoupy a Churavého technicky zakončil Jícha – 2:0, který ve 45. minutě zkompletoval dorážkou ve skluzu hattrick – 3:0.

Po přestávce již to byla hra na jednu bránu, ke spokojenosti diváků s gólových kořením. V 56. minutě byl Jícha u míče dříve Jamricha, následovala klička a bylo to 4:0. Časomíra odkrojila pouhé dvě minuty, když po nahrávce Churavého předvedl Jícha další gólovou tečku, tentokrát Jamricha přesně přeloboval – 5:0. V 62. minutě si oba hráči role vyměnili, ale Churavý tváří v tvář Jamricha neuspěl. To Jícha dál pokračoval ve svém střeleckém koncertu, kdy v 77. minutě po nahrávce P. Hromádky přidal další gólový zářež – 6:0. Nesobeckost ukázal janovický střelecký hrdina o dvě minuty později, kdy ač sám před Jamrichem, předložil lahůdku Forsterovi – 7:0. V tu chvíli již někteří diváci začali volat po „desítce". K této metě přiblížil uhlíře v 84. minutě po centru Uhra přesně hlavičkující P. Hromádka – 8:0. Dvouciferná výhra to nakonec nebyla, ale ještě jedné gólové radosti se spokojení fanoušci dočkali. Celkové sedmý zásah v jednom utkání si připsal za míčem důrazně jdoucí Jícha – 9:0.

Branky: 7., 41., 45., 56., 58., 78. a 88. Jícha, 79. Forster, 84. P. Hromádka. Rozhodčí: Machýček. ŽK: 1:1. Poločas: 3:0.

Uhl. Janovice: Verner – Vančura (68.Vl. Svoboda), T. Kulhánek, Uher, Bohm –Wolf, Kopecký, Churavý (77. Forster), M. Svoboda – Stoupa (68. P. Hromádka), Jícha.

Zeleneč: Jamrich – Zd. Kynkal, Jelínek, Klíma, Fejtl – Galler (72. Lebeda), Hrodek, R. Kynkal, Skalický (80. Janoušek ) – Marek, Ešner.