Absence v týmu Kutnou Horu oslabily

KUTNÁ HORA - V osmém kole I. A třídy fotbalisté Sparty ČKD Kutná Hora hostili TJ Kouřim. Po prohře 1:4 v tabulce klesli na třinácté místo, když poslední Kosořice mají jen o tři body méně.

25.9.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

Kutná Hora - Kouřim 1:4

„Hosté prakticky čtyřikrát vystřelili na bránu a byly z toho čtyři góly,“ shrnul zápas do jedné věty trenér Sparty ČKD Kutná Hora Jaroslav Bejlek a pak se přece jen pustil do hodnocení: „První poločas jsme odehráli velice špatně. Nejprve to bylo vyrovnané, za stavu 0:0 jsme měli dvě šance, ale Václav Schwarz st. je neproměnil. Potom jsme dostali gól vlastně z ničeho, z autu, za pět minut hosté ještě zvýšili na 0:2.“

Hned z kraje druhého poločasu Kutnohorští inkasovali potřetí, potom jiskřičku naděje vykřesal svým gólem Štainz. „Za stavu 1:3 ale nedal pokutový kop,“ pokrčil rameny kutnohorský trenér, který za hlavní příčinu porážky označil absence v týmu. “ Chyběli zranění Churavý a Skokan a Vančura, který je ve Francii na školení. Na náš tým je tolik absencí moc,“ poznamenal.

V závěru pak domácí vrhli všechny síly do útoku a dostali z rychlého brejku čtvrtou branku. „Stratený ještě dokázal míč vyrazit, ale dobíhající hráč už ho překonal,“ řekl trenér a dodal: „Je to kruté.“ Hru Sparty ve druhém poločase rozhýbali střídající A. Schwarz a V. Schwarz ml. „Podali dobrý výkon. Na hřiště přinesli pohyb,“ všiml si Jaroslav Bejlek.

Branky: 75. Štainz – 11. Dvořák, 13. Čáp, 57. M. Snížek, 86. Teplý. Kutná Hora: Stratený - Jouza - Vodička, M. Ružička, M. Šváb - T. Šváb, Kudláček (75. A. Schwarz), Fajfr (55. V. Schwarz ml.), Auer - Štainz, V. Schwarz st., trenér Jaroslav Bejlek. Poločas: 0:2.