Kutná Hora A - Křesetice 6:3

Domácí minižáci postupně zvyšovali tempo a výsledkem byla branka Timorackého na 1:0. Domácí obranu nejvíce zlobili Mich. Jarůněk s Martínkem. V 8. min. po dlouhém výkopu brankáře Němce unikl právě kapitán Jarůněk a vyrovnal na 1:1. Během necelých dvou minut ale Sparta vedla o dvě branky: Nejprve skóroval Bandi z trestného kopu a vzápětí se trefil z pravé strany Jenčík ke vzdálenější tyči - 3:1.

Když po přestávce Timoracký po závaru před křesetickou bránou dotlačil míč do sítě, zdálo se, že utkání bude jen otázkou skóre. Ale nepozorná obrana Sparty nechala soupeře hrát: Nejprve Filip po rohovém kopu korigoval na 4:2 a o dvě minuty později unikl Mich. Jarůněk a Martínek prostřelil brankáře Lence - 4:3. Kutnohorští fotbalisté ale na úvod jara žádné překvapení nepřipustili a dvěma góly rozhodli: Ve 38. min. Jenčík dorazil gólmanem vyražený míč a ve 45. min. dalekonosná střela Lodinského skončila u tyče Němcovy brány - 6:3.

Branky: 5., 27. Timoracký, 10. Bandi, 11., 38. Jenčík, 45. Lodinský - 8. Mich. Jarůněk, 33. Filip, 42. Martínek. Poločas: 3:1. K. Hora A: Lenc - Lodinský, Turkovský, J. Masopust, Danyi, Timoracký, Čureja, Jenčík, Šlejmar, Bandi, Ašenbrenerová, M. Masopust. Trenér Karel Jenčík. Křesetice: Němec - Filip, Martínek, P. Klinger, Pokorný, Doman, Mar. Jarůněk, Mich. Jarůněk, Franc, Havránek, J. Klinger, Grauer. Trenér Ludvík Král.