První tým minižáků kutnohorské Sparty překvapivě podlehl Bílému Podolí

KUTNÁ HORA - Poslední kolo okresního přeboru starších minižáků svedlo proti sobě v sobotu dopoledne kutnohorské béčko proti Malešovu. Po nich nastoupila Sparta ČKD Kutná Hora A, která nečekaně podlehla soupeři z Bílého Podolí. První porážka Kutnohorských ale neohrozila jejich první místo ve skupině A.

6.6.2007

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Michal Pavlík

Kutná Hora B - Malešov 0:14

Již ve 3. minutě utkání prostřelil domácího brankáře Zoufalý a o dvě minuty později Kareš zvýšil na 0:2 po svém průniku domácí obranou. Malešov hru kontroloval, ale na straně domácích borců bylo vidět odhodlání bojovat. Hráči padali do střel, ovšem třetí brance z kopačky Kareše nezabránili. Těsně před přestávkou nejprve domácí Ašenbrenerová prošla až před bránu Malešova, jenže tam ji zastavil brankář Výborný. Poté se však opět prosadil Kareš po centru Henrycha – 0:4.

Hned po přestávce chytil domácí brankář Jeřábek tutovku Zoufalému. Pátý gól Malešova přidal Zoufalý střelou z větší dálky. Hned po rozehrávce zvýšil další brankou Škrobák. Sedmý gól přidal Zoufalý a pak už padaly branky jako na běžícím páse. Svou trefou se zapsal Hlaváč, Kareš přidal tři, dva zásahy si připsal Henrych a poslední branku vstřelil Zoufalý.

Branky: 3., 32., 34., 56. Zoufalý, 5., 25., 38., 44., 46. Kareš, 22., 35. Hlaváč, 32. Škrobák, 47. Henrych. Rozhodčí: Ronovský. Kutná Hora: Jeřábek – F. Berka, Ašenbrenerová, Kraus, Konečný, Suchomel, Němec, Dytrych, D. Berka, Masopust, Gygal, Heroutek. Trenér Němec. Malešov: Výborný – Šmidrkal, Basl, Vlček, Vlčková, Zoufalý, Henrych, Kareš, Hlaváč, Škrobák. Trenér Hlaváč. Poločas: 0:4.

Kutná Hora A - Bílé Podolí 1:5

Do utkání vstoupili lépe hosté. Domácí se prezentovali neaktivní hrou. Jako první vystřelil hostující Toman a Lenc jeho střelu vytáhl. Na druhé straně domácí Dany namířil míč těsně vedle Krejčířovy branky. V 18. minutě přestřelil v dobré pozici hostující branku Timoradský. Těsně před přestávkou se ještě do jedné šance dostal Dany, tentokrát ho vychytal Krejčíř.

Ve druhém poločase už začali padat branky. Jako první se překvapivě dostali do vedené Podolští: Sourozenci Rolencovi si vyměnili míč a J. Rolenec skóroval. Svou chybu napravil domácí gólman Lenc o chvíli později, když proměnil pokutový kop – 1:1. Ve 31. minutě opět chybovala domácí obrana i brankář Lenc a do prázdné brány střílel Toman – 1:2. Tlak domácích k ničemu nevedl. Naopak obdrželi třetí gól: D. Rolenec křižnou střelou překonal Lence. Další střela D. Rolence na brankáře Lence skončila také v síti – 1:4. Svým hattrickem uzavřel utkání D. Rolenec, když se prokličkoval domácí obranou a o tyč zpečetil první porážku Sparty ČKD v letošním ročníku okresního přeboru.

Branky: 28. pok. kop Lenc – 26. J. Rolenec, 31. Toman, 40., 42., 48. D. Rolenec. Rozhodčí: Ronovský. Kutná Hora: Lenc – Ašenbrenerová, Turkovský, Masopust, Dany, Timoradský, Čureja, Jenčík, Kraus, M. Masopust, Konečný. Trenér Jenčík. Bílé Podolí: Krejčíř – Červinka, Hospodka, Vízek, Toman, D. Rolenec, Palát, J. Rolenec, Nalezinek, Šnábl. Trenér Toman. Poločas: 0:0.

6.6.2007 VSTUP DO DISKUSE

Nový zvon určený pro kostel svatého Jakuba v Kutné Hoře odlili v nizozemském Astenu ve středu 10. května.
43

Sbírka končí, zvon se rozezní v říjnu

KRIMI MIX: Vloupal se do restaurace

KRÁTCE: Do zahrad si přijdou zacvičit jógu i úplní začátečníci

Kutnohorsko - Přečtěte si přehled kulturních událostí v regionu!

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".