Malín - Zbýšov 1:4

Ráz dalších minut zápasu udala brzká branka Vavřičky, který se trefil bez přípravy k tyči Lhotákovy brány - 0:1. Domácí se pak snažili o vyrovnání. Se stavem terénu se nejlépe vyrovnal Petr Štoček, ovšem jeho trestný kop v 10. min. gólman Dostál vyrazil, a ještě před tím po jeho akci chybělo spoluhráčům před zbýšovskou bránou více důrazu. Parádní ranou ze třiceti metrů z trestného kopu se prezentoval Pavel Vebr ze Zbýšova. Chybělo ji jediné - o něco větší přesnost. Nepřesně to zkusil z dálky i na druhé straně Dupal, ovšem k vyrovnání byli Malínští nejblíže ve 29. min. Jenže po faulu na M. Šťastného neproměnil pokutový kop V. Melša, když míč vyrazil brankář Dostál.

Druhou půli začali domácí s větší chutí a už po dvou minutách brankáře Dostála protáhl nadějnou ranou M. Šťastný. Jenže v náporu je přibrzdila 57. min., kdy v útoku vrkoty pokračoval Babák, Výborný posunul balón na pravou stranu do šestnáctky a Vavřička zvyšoval už na 0:2. V 62. min. kapitán zbýšovského celku I. Babák v nadějné pozici netrefil Lhotákovu bránu a to se hostům málem vymstilo v 65. min.: V. Melša poslal trestný kop do šestnáctky Zbýšova, míč se odrazil k M. Šťastnému, jenž téměř z malého vápna trefil nohy gólmana Dostála. „Gólman dnes bude vožralý, že si neuvidí na tkaničky,“ řičel početný hlouček příznivců hostujícího celku. A tak v 67. min. I. Babák po brejku z poloviny hřiště zvyšoval už na 0:3. V 73. min. Kraus sice přesně umístěnou hlavičkou překonal gólmana Dostála, ovšem sudí Rynda branku kvůli ofsajdu neuznal. Malín se přece jen dočkal alespoň čestného úspěchu v 80. min., kdy po sérii krátkých přihrávek na hranici šestnáctky uklidil míč přímo k tyči P. Štoček - 1:3. Ovšem poslední slovo měli hosté, když po rozehrání střídající Viták málem trhal sítě - 1:4. „Dneska to budeš mít drahé, ty Mourinho,“ smály se fanynky na zbýšovského trenéra Miroslava Voplakala.

Branky: 80. P. Štoček - 6., 57. Vavřička, 67. I. Babák, 81. Viták. Rozhodčí: Jaroslav Rynda. ŽK: Vrkota, Jukl (oba Z). Diváků: 40. Malín: Lhoták - Dupal, J. Šťastný, Novotný, Husa - Vala, L. Kraus, P. Štoček, Vrba (73. Hylský) - M. Šťastný (73. Bartůněk), V. Melša (73. Puchýř). Trenér Tomáš Vojtíšek. Zbýšov: Dostál - Vágner, P. Vebr, Valdman, Jukl - Vavřička (82. M. Babák), Výborný, I. Babák, Vrána - Vrkota, Hybler (59. Viták). Trenér Miroslav Voplakal. Poločas: 0:1.