Jsou rádi za bod, ale výkon nebyl dobrý

MNICHOVO HRADIŠTĚ - Fotbalisté rezervy Zenitu Čáslav hráli neděli utkání I. A třídy v Mnichově Hradišti, kde museli dvakrát dotahovat nepříznivý výsledek.

10.9.2007

Ilustrační fotoFoto: Alena Burešová

Mn. Hradiště - Čáslav B 2:2

Trenér Zenitu Čáslav B Jiří Antoš po utkání s Mnichovým Hradištěm spokojený nebyl a hodnotil ho takto: „Utkání se mi příliš nelíbilo. Dostali jsme branku v první minutě a hráli jsme hrozně špatně v obraně, kde jsme se dopouštěli hrubých chyb.“

Rezerva Zenitu nad soupeřem dvakrát prohrávala, ale vždy dokázala vyrovnat. „Dvakrát jsme prohrávali a dvakrát jsme vyrovnali. Utkání jsme mohli vyhrát i prohrát. Máme první bod z venku, ale to je asi všechno,“ uvedl kouč, kterému se vůbec nelíbila obraná hra: „Nejsem spokojený s hrou obránců. Chtěl bych vyzdvihnout pouze výkon Maxy a druhý poločas nás podržel Míšek. Jinak v zápase jsme byli asi opticky lepší, ale soupeř měl velké šance, které dokázal potrestat.“

Poté, co zenit prohrával 1:0, dokázal vyrovnat Jan Holík. „Vyrovnal Honza Holík ve 30. minutě tečovanou střelou,“ uvedl Antoš. Na 2:2 vyrovnal v 70. min. z pokutového kopu Brudný po faulu na Maxu.

Branky Zenitu: 30. J. Holík, 70. pok. kop Brudný. Rozhodčí: Macháček. ŽK: 1/2. Čáslav: Míšek – Brudný, Váňa, P. Holík, Svoboda – J. Holík, Janda, Oliva (70. Vašíček), Vondra, Tyle (46. Král) – Maxa. Trenér Jiří Antoš.

10.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

Spartani z Kutné Hory Michal Pavlík a Martina Fabiánová během závodů na Havajských ostrovech.
10

Kutnohorští spartani reprezentovali na Havaji

V kutnohorském krytém bazénu dochází k opravám

Kutná Hora - Letní odstávku krytého bazénu v Kutné Hoře využívá TJ Sparta Kutná Hora k opravám. V tomto týdnu zde dochází k rekonstrukci nátoků do bazénu a k výměně pískové náplně ve filtrech.

Pěstujeme olivy

I u nás se dají vypěstovat olivovníky. Můžete je mít i doma, vždyť naprosto nejlepší pro naše podmínky je jejich pěstování v květináčích. A tak se jich nebojte a pojďme společně na to.

Hospodskému výběru a gardám přijede do Zbraslavic konkurovat tým osobností

Zbraslavice - Několik osobností z kulturního i sportovního života se představí v sobotu 19. srpna ve Zbraslavicích. Stane se tak od 9.30 hodin na fotbalovém hřišti v rámci třetího ročníku celodenního charitativního turnaje o „Pohár Generali pojišťovny“.

KRÁTCE: Na Kaňku budou ukázky westernového ježdění

Kutnohorsko - Přinášíme vám přehled zajímavých událostí z regionu.