Paběnice – Sadská 2:0

První poločas zápasu se nesl spíše v duchu bojovnosti, nepřesnosti a tvrdých zákroků. Ovšem z těchto nepřesností plynuly i šance. Dalo by se říci, že se hrálo na jednu branku. Hráči Sadské, konkrétně Hrdlička, si dokázala připravit nejednu možnost ke skórování. „Měli jsme velký tlak a obrovské příležitosti,“ řekl k prvnímu poločasu hostující trenér Jiří Kozák. Domácí se připomněli až v závěru poločasu, kdy po povedeném rohovém kopu hlavičkoval Hájek, ale skóre se prozatím neměnilo. Poločas tedy skončil bez branek i přes veliké šance, které si hosté dokázali vytvořit.

Přestávka jakoby naladila domácí do gólové nálady. V 50. minutě sice zapomněli na zadní vrátka, ale hosté se dál gólově trápili. A tak udeřily Paběnice. V 55. minutě se po nepřehledné situaci ve vápně ocitl za obranou Votava, rozhodčí hru pustil a hráči se mohli radovat 1:0. Domácí hráli dobře dopředu, ale mockrát zapomínali na defenzívu. To mohl korunovat gólem znovu hostující útočník Hrdlička. Góly ovšem padaly jen do sítě hostů. Po neshodách v obraně v 80. minutě se do černého trefil Kozel a bylo rozhodnuto. Domácí sice nestačili fyzicky, což potvrdil i trenér hostí, ale dávali góly. Na konci utkání byla vidět na hráčích nervozita a přiostřovalo se, vše se ale obešlo bez větších konfliktů. „Sadská byla dobrým soupeřem, ale fotbal se hraje na góly,“ zhodnotil zápas domácí trenér Karel Růžička.

Branky: 55. Votava, 80. Kozel. Rozhodčí: Holý. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 0:0.

Paběnice: Říha – D. Mužátko, Hájek, Růžička, Blažek – Kozel, Bohatý, Blahník (90. O. Votava), L. Votava (73. Procházka) – Zikmunda, Šrámek (64. Rada).

Sadská: Šrůta – Kříž, Čapek, Šmejkal, Hnízdo – Telipský, Lukáš Svoboda, Nedbal, Kalina – Plot, Hrdlička.