Paběnice získaly další tři body

Paběnice -Fotbalisté Paběnic hrající I.B třídu porazili svého soupeře ze skupiny C, tým Polabanu Nymburk B, který je nováčkem v soutěži. Paběnice tak ukázaly, že to se záchranou myslí vážně.

11.4.2009

Ilustrační fotoFoto: Foto: Pavel Slavíček

Paběnice – Polaban B 3:2

Zápas nabídl mnoho a fotbalisté Paběnic se mohou radovat z výhry nad svým soupeřem, když v závěru utkání rozhodl Votava. Polaban sice dlouho pomýšlel na remízu a možná i na cenný skalp, ale bohužel se mu nepodařilo uhlídat domácího útočníka a domu tedy odjíždějí s prázdnou.

„Zápas jsme zvládli naplno bodově. Soupeř nehrál špatně, ale k nám se přiklonilo více štěstí,“ přiznal lodivod vítězného celku Karel Růžička.

„Od čtrnácté minuty jsme prohrávali po chybě stoperů. Podařilo se nám sice vyrovnat, ale jinak byl první poločas od vápna k vápnu. Ve druhém poločase se hra trochu zlepšila, bohužel po chybách obrany jsme inkasovali ještě dvakrát a nedokázali jsme soupeře přestřílet,“ hodnotil utkání vedoucí hostujícího mužstva Karel Kovacs.

Branky: Zikmund, Blahník, Votava – Soukal, Martínek. ŽK: 1:2. Diváci: 70. Poločas: 1:1.

Sokol Paběnice: P. Mužátko – D. Mužátko, Růžička, Blažek, Šrámek – Kozel, Bohatý, Blahník, Rada – Zikmunda (76. Procházka), Votava (87. Říha).

Polaban Nymburk B: Havelka – Poklop, J. Grešula, Babic, Košvanec – Růžička, Kukla, Vagenknecht, Jeřábek – Martínek, Soukal (71. Fiala).

Jan Roule

11.4.2009 VSTUP DO DISKUSE

Ve Žlebech upravili prostor u zvonice.

Ve Žlebech upravili prostor u zvonice

Na Palackého náměstí zahrála kapela Palindromes

Kutná Hora /FOTOGALERIE/ - Další Otevřený čtvrtek se uskutečnil na Palackého náměstí dnes od 17 hodin. K poslechu zahrála přítomným kapela Palindromes.

KRIMI MIX: Odcizil motocykl, policisté po něm pátrají. Neviděli jste ho?

Kutnohorsko - Přinášíme vám přehled krimi zpráv z Kutnohorska.

Děti si vyrobily v prázdninových dílničkách nátepníky

Kutná Hora /FOTOGALERIE/ - Městská knihovna Kutná Hora včera uspořádala poslední prázdninové dílničky pro děti. Ty se tentokrát vyrobily mezi 9. a 16. hodinou nátepníky a náramky.

V Čáslavi došlo ke střetu osobního vozidla s vlakovou soupravou

Čáslav /FOTOGALERIE/ - Ke střetu osobního vozidla značky Škoda Fabia s vlakovou soupravou došlo kolem 14. hodiny v Čáslavi na místní komunikaci ulice Za tratí, v místě nezabezpečeného železničního přejezdu ve středu 16. srpna.