Velim B – Bílé Podolí 2:2

Nejprve vedli domácí, pak zase hosté, ale velimský Ptáček nakonec zařídil dělbu bodů. A s ní byli hosté spokojeni. „Bod z prvního zápasu je dobrý. Navíc je z půdy Velimi, to je cenné,“ řekl po zápase spokojený hostující trenér Miloslav Čepek.

Jeho tým prohrával už od druhé minuty, kdy se ujala střela Křeliny. I v dalších minutách měla Velim mírně navrch, ale další vyložené šance neměla. Ale ani hosté nebyli nebezpeční.

Deset minut po přestávce se osmělil hostující Jelínek, ale jeho dělovka se jen otřela o břevno. To se podolský útočník pouze zastřeloval. Už o minutu později byl přesnější a bylo srovnáno. To bylo po hrubici Čepeláka. A v 63. minutě to s Velimí vypadalo hodně zle. To se pohotově trefil Spáčil. Pak se začalo červenat. Nejprve šel předčasně do sprch hostující Skala, kterého zanedlouho následoval Dejmek. Domácí ale přece jen dokázali díky hlavičkové trefě Ptáčka vyrovnat.

„Špatný vstup do sezony. A taky špatný výkon,“ zlobil se po zápase Luděk Kostka, který na domácí lavičce nahradil nepřítomného Miroslava Cmára. „První poločas byl lepší, ale pak jsme si pořádně nenahráli a udělali jsme dvě individuální chyby, z nichž jsme dostali branky,“ hodnotil střetnutí Kostka.

Radostněji hovořil hostující kouč. „Moc nechybělo a mohli jsme vyhrát. Ale remízu bereme, je spravedlivá. Za bojovnost jsme si ji zasloužili,“ řekl Čepek.

Branky: 2. Křelina, 82. Ptáček – 56. Jelínek, 63. Spáčil. Rozhodčí: Divílek. ŽK: 3:4. ČK: 75. Dejmek – 68. Skala. Diváci: 70. Poločas: 1:0.

Velim B: Daněk – R. Hruška, Dejmek, Srp, Kyncl – Hlavatý (82. Jelínek), Rössler (63. Ptáček), Hrabal, Vaněk (40. Čepelák) – Křelina, Nedbal.

Bílé Podolí: Beran – Šmíd, Semínko, Svoboda, Skala – Fejfar, Šálený, Štoček, Spáčil – Jelínek (90. Toman), Čakovský (80. Marek).