1. FC Slovácko - Čáslav 1:0

Vprvním poločase to byla pro namlsané fanoušky Slovácka nezáživná podívaná. Čáslav už ve 4. minutě naznačila, že nebude jednoduchým soupeřem, sdalekonosným pokusem Nešpora měl brankář Marek plné ruce práce. Domácí se proti dobře organizované obraně soupeře, který navíc vyhrával většinu osobních soubojů, nemohli vúvodní pětačtyřicetiminutovce vůbec prosadit. Jediným světlým okamžikem byla Eismannova hlavička, se kterou si ale brankář Zich bez problémů poradil. Do kabin tak domácí celek vyprovázel pískot nespokojených tribun.

Po změně stran ale jako by na trávník vbílých dresech vyběhlo jiné mužstvo. Slovácko zrychlilo kombinaci a po zemi a rázem se začalo dostávat do šancí. Po akci na jeden dotek postupoval od půlící čáry sám na bránu Šultes, koncovku ale vůbec nezvládl, když slabou střelou trefil pouze padajícího gólmana. O chvíli později se však domácí dočkali. Zhranice šestnáctky napřáhl Racko a krásnou ranou do pravé šibenice poslal Slovácko do vedení - 1:0. Druhý důležitý okamžik utkání přišel o osm minut později. Po nepřehledné situaci uviděl po upozornění asistenta rozhodčího červenou kartu záložník Čáslavi Kurak a domácím se tak naplno otevřela cesta kvítězství. Hosté se sice i vdeseti snažili, do šancí se ale dostával jen soupeř, který měl votevřené obraně dost prostoru. Gólovou příchuť měly minimálně tři akce, o pojistku se ale domácí připravili nepřesnými finálními přihrávkami.

Branky: 54. Racko. Rozhodčí: Moudrý - Štěrba, Tacina. ŽK: Chmelíček, Görner, Filipský - Skoupý, Hozda, Dian, Sedláček, Nešpor. ČK: 62. Kurak. Diváci: 3720. Slovácko: Marek - Kaspřák (87. Lysoněk), Šimáček, Ineman, Němčický - Racko, Stýskala, Görner, Eismann (52. Filipský) - Chmelíček (27. Šultes), Činčila. Trenér: P. Malura. Čáslav: Zich - Kotrba, Mráz, Skoupý, Nešpor (80. Sedláček) - Kurak, Skopalík, Dian, Hozda - Veselý (64. Jiroušek), Schulmeister (84. Slezák). Trenér: P. Medynský.