Zbraslavice – Paběnice 4:0 (2:0)

Zbraslavičtí vstoupili do utkání skvěle. Už po pěti minutách proměnil přihrávku do vápna v gól Radim Truksa – 1:0. Jak však hra rychle začala, tak stejně rychle ustála. Hrálo se po vápna, převážně na půlce Zbraslavic. Až ve 25. minutě vypálil zbraslavický Jursík a Říha balon vyrazil mimo bránu. O minutu později spálil velkou šanci Šindelář, který z malého vápna střílel jen do Říhových nohou. Ke konci poločasu se hra opět rozhýbala. Paběnický M. Růžička napřáhl a balon prosvištěl těsně vedle Hatákovy tyče. Ve 36. minutě Zbraslavice zvýšily vedení: po rohovém kopu se odrazil míč k Šindelářovi, který pohotově zvýšil na 2:0.

Jako první ve druhé půlce zahrozil paběnický Šrámek, který napřáhl z vápna a jen o kousek přestřelil – lépe postavený Blahník se mohl ukřičet. V 61. minutě už to bylo 3:0! Karel Truksa poslal do vápna Davida Šindeláře, který se zbavil obránce a svým druhým gólem překonal Říhu. O deset minut později chytře vyslal A. Volenec Radima Truksu, jehož vychytal brankář Paběnic. V 78. minutě skóroval po akci K. Truksy do prázdné brány Hlava a o výsledku bylo rozhodnuto – 4:0. V závěru ještě mohly Paběnice soupeři zkazit čisté konto. Blahník nastřelil tyč a střelu Michala Růžičky vyrazil skokem Havlíček.

Zdeněk Knap (trenér Zbraslavic): „Myslím, že se dnes naše hra i akce zlepšily. Kluci měli chuť. Byli jsme kompletní. Ve hře jsme měli dobré akce dopředu a i dozadu jsme hráli lépe. Už se nám rýsuje představa o sestavě.“

Karel Růžička (trenér Paběnic): „Bylo vidět, že Zbraslavice posílily a mají kvalitní hráče. Zápas jinak splnil účel pro oba týmy. I když tomu výsledek neodpovídá, tak si myslím, že soupeř takovou převahu neměl. Až ve druhém poločase, kdy někteří naši hráči začali odpadat fyzicky.“

Branky: 36., 61. Šindelář, 5. R. Truksa, 78. Hlava. Rozhodčí: Rynda, bez karet. Zbraslavice: Haták (46. Havlíček) – Jursík, Semerád, Herčík, Kruliš – Šindelář, M. Veselý, K. Truksa, Dubják – R. Truksa, Švejda. Střídali: Dudok, J. Veselý, Hlava, A. Volenec, Kakáček. Trenér Zdeněk Knap. Paběnice: Říha – D. Mužátko, O. Votava, Vavřička, Blažek – Kozel, Blahník, M. Růžička, M. Novák – Dvořák, Šrámek. Střídali: Sochr, Kunášek, J. Novák. Trenér Karel Růžička.