Kutná Hora - Rakovník 1:3 (1:2)

Domácí hned v první minutě zásluhou M. Rezlera vstřelili branku a ujali se vedení 1:0. Ovšem potom převzali iniciativu hosté a domácí brankář měl pořád, co dělat. Vyrovnání přišlo po velmi hrubé chybě domácí obrany ve 24. minutě - 1:1. Ve 33. minutě hosté trefili břevno domácí branky. Ve 39. minutě byl v šanci domácí hráč Marek, ale střílel těsně vedle. V poslední minutě prvního poločasu domácí brankář fauloval a tak hosté kopali penaltu, kterou proměnili – 1:2.

V 49. minutě po centru R. Menšíka hlavičkoval Marek, ale brankář hostů chytil. V 63. minutě Marek kopal trestný kop vedle branky. O dvě minuty později měl naopak práci domácí brankář, když rychlý brejk hostů vyrazil na roh. V 70. minutě vstřelili hosté další branku a zvýšili na 1:3. V 74. minutě šel sám na branku domácí hráč Fedor, mířil ovšem mimo branku.

Branka Kutné Hory: 1. M. Rezler. Rozhodčí: Michal - Herda, Pařez. Kutná Hora: Mičo - Pudil (41. Křížek), Wasserbauer, Poklop, P. Rezler, Jahoda (67. Šesták), Pospíšil, R. Menšík, T. Menšík, Marek, M. Rezler (59. Fedor). Trenér Miroslav Rumpli.