Jakub Vojta (Slovan Liberec/7. místo): Utkání s Brnem (3:1) sledoval pouze z tribuny, jelikož se minulý týden zranil. Má natažené vazy v koleni. „O víkendu už bych měl být opět připraven,“ vzkázal Vojta. Bilance letošní sezony: 6 startů, 121 minut, 0 gólů, 0 ŽK, 0 ČK.

Petr Papoušek (Slovan Liberec/7. místo): Ani on do domácího zápasu se Zbrojovkou nenastoupil. Utkání sledoval pouze z lavičky. Bilance letošní sezony: 8 startů, 296 minut, 2 góly, 2 ŽK, 0 ČK.

Petr Janda (Slavia Praha/12. místo): Na Slovácku nastoupil od začátku, ale jakoby zapadl do matného výkonu Slavie, která prohrála 0:3. Janda odcházel ze hřiště v 70. minutě za stavu 1:0, kdy byl vystřídán Belaidem. Bilance letošní sezony: 10 startů, 384 minut, 0 gólů, 1 ŽK, 0 ČK.

Tomáš Frejlach (Baník Ostrava/15. místo): Opět zazářil. Tentokrát v utkání na Bohemians 1905. Před přestávkou střílel po centru Varadiho, ale tuto ránu ještě Sňozík chytil. Šťastnější chvilky Frejlacha přišly v 54. minutě, kdy se po centru Řezníčka nejlépe zorientoval a zavěsil k tyči. Baník však vedení neudržel a nakonec remizoval 1:1. Bilance letošní sezony: 10 startů, 837 minut, 3 góly, 1 ŽK, 0 ČK.

Jan Trousil (Zbrojovka Brno/16. místo): Odehrál v Liberci celé utkání, jenže brněnský stoper prážku 1:3 odvrátit nedokázal. Jeho tým tak stále zůstává poslední. Bilance letošní sezony: 9 startů, 810 minut, 0 gólů, 1 ŽK, 0 ČK.