Červené Pečky – Domácí tým vyzvali v sobotu na červenopečeckém turnaji fotbalisté Suchdola. Se soupeřem z I. A třídy remizovali 2:2, ale trenér Suchdola David Linhart důvod ke spokojenosti neměl.

18.2.2013

Z utkání Červené Pečky - Suchdol (2:2).Foto: Deník/René Volf

Červené Pečky – Suchdol 2:2 (0:1)

„Z naší strany šlo o nepovedený zápas," řekl na rovinu suchdolský kouč David Linhart. „Měli jsme dobrých prvních dvacet minut. Pak jsme přestali běhat a nikdo se nenabízel. Nevím, jestli je to tím, že hodně makáme na trénincích," přemýšlel nad příčinami, „Přizpůsobili jsme se hře soupeře, takže to byla taková holomajzna z obou stran. Nicméně jsme pořád vedli 1:0, poté jsme prostřídali a po dvou chybách jsme prohrávali rázem 1:2. V 90. minutě nám chybu Pečky vrátily a my jsme vyrovnali na konečných 2:2."

Statistiky

Branky Suchdola: Štainz 2. Suchdol: Míšek (70. Hebr) – O. Tomíšek, P. Holík, Křelina, Langr (70. Siřínek) – Böhm, Průcha, Růžička, P. Kozel (46. Jan Rak) – Janovský (55. Střihavka), Štainz. Trenér David Linhart.

18.2.2013 VSTUP DO DISKUSE
První kolo Poháru Okresního fotbalového svazu Kutná Hora: Červené Janovice - Uhlířské Janovice 4:2 (3:0).
23

Loňský finalista poháru vypadl s Červenými Janovicemi

Tuto parní lokomotivu nazývají Ušatá nebo také Bulík.
10

OBRAZEM: Parní lokomotiva Ušatá projela Posázavím

Rock of Sadská přilákal davy fanoušků

Sadská /OBRAZEM/ – Rock of Sadská přinesl mnohahodinovou rockovou smršť s hlavní hvězdou newyorským Pro-Pain a další spoustou domácích i zahraničních kapel.

Uhlíři sahali po vyrovnání, ale marně

Mnichovo Hradiště – Druhé kolo I. A třídy, skupiny B odehráli fotbalisté Uhlířských Janovic v neděli na hřišti Mnichova Hradiště. Hosté ani ve druhém klání letošní sezony nebodovali.

Kutnohorsko - Zarmoucení pozůstalí se v týdnu od 21. do 27. srpna naposledy rozloučí se svými blízkými.