Nedělní zahájení druholigového utkání fotbalistek mělo slavnostní rámec, neboť se loučila s kariérou dlouholetá opora zadních řad Kateřina Veselá. Kromě trenérů a hráček ji poděkoval za reprezentaci města osobně starosta Jaromír Strnad.

Poté se již čáslavské fotbalistky naposledy v této sezoně představily domácím fanouškům, kdy hostily houževnatý celek Hodonína. Čáslavandy rozhodly utkání až po přestávce, kdy předvedly střelecké hody. Domácí hráčky si sice připravily slibné šance hned v úvodu utkání, ale Kovaříková s Buchtovou z nich vyšly naprázdno. Branky se domácí fotbalistky dočkaly až v závěru poločasu Buchtovou, která proměnila pokutový kop za ruku hostující hráčky - 1:0.

Kutnohorské plavce čekají závody v domácím bazénu, v Berouně uspěli

Úvod druhého poločasu vyšel čáslavským fotbalistkám znamenitě. Nejprve se proháčkovala Ašenbrennerová a nedala Horákové v brance šanci, vzápětí předvedla ukázkovou samostatnou akci Brothánková - 3:0.

Chvíle nepozornosti v domácích řadách znamenalo snížení Blahovou na 3:1.

Čáslavandy pak v poslední desetiminutovce přidaly dva ukázkové góly, kdy nejprve Ašenbrennerová nekompromisní střelou rozvlnila hodonínskou síť 4:1 a střeleckou tečku udělala nádherným lobem Buchtová 5:1.

Čáslav – Hodonín 5:1 (43., 89. Buchtová, 53., 83. Ašenbrennerová, 51. Brothánková – 59. Blahová). Čáslav: Jelínková – Culková, Veselá (70. Grulichová), Karafiátová, Bížová – Truhlářová, Chocholoušová, Ašenbrennerová, Kovaříková – Buchtová, Burešová. Trenéři: Ivo Ducheček, Jindřich Vaněček.