Na prvním místě po třinácti kolech skončil s celkovým počtem 99 bodů Michal Pavlík z Kaňku a získal tak LCD televizor. Kam si vítěz televizi umístí? „Dám si ji do pokojíku. Barevnou televizi ještě doma nemáme, tak už se na ni moc těším,“ řekl s nadsázkou spokojený vítěz.

Na druhém místě se se ztrátou patnácti bodů na vítěze umístil Jiří Břinčil z Kutné Hory. Za své stříbrné umístění si hráč odnesl Set top box.

Na třetím místě v podzimní části Fortuna ligy zakotvil Josef Procházka z Malína. Třetí flek tomuto "tipérovi" vynesl volnou sázenku do Fortuny na tisíc korun a fotbalový míč.

Zbylým jedenácti výhercům předala redakce Deníku také malou odměnu, aby nikdo neodcházel domů s prázdnou.

Nejlepším sběrným místem byl vyhlášen podruhé za sebou Zájezdní hostinec Na Huse ve Sv. Mikuláši, kde bylo odevzdáno během třinácti kol celkem 1469 hlasovacích lístků. Zástupce hostince Josef Vančura si odnesl za vítězství zdobený tuplák.

Konečné pořadí vítězů
1. místo: Michal Pavlík (Kaňk) – 99 bodů. 2. místo: Jiří Břinčil (K. Hora) – 84 bodů. 3. místo: Josef Procházka (Malín) – 81 bodů. 4. – 6. místo: Stanislav Černuška (Hlízov), Marie Podoláková (S. Kolín), Václav Ronovský (Bratčice) – 78 bodů. 7. místo: Josef Hájek (K. Hora) – 76 bodů. 8. – 14. místo: Pavel Šolta (Brambory), Luboš Balvín (K. Hora), Josef Kovařík (Miletice), Martin Kozák (Miskovice), Jitka Loužilová (Čáslav), Miloslav Malec (Zruč n. S.), Jaroslav Vojáček (Žleby) – 75 bodů.

Fortuna liga v číslech

Muži versus ženy
Do soutěže se přihlásilo celkem 459 hráčů a určitě zajímavým zjištěním je počet přihlášených žen k počtu mužů. Plných 160 hráček vyplnilo každý týden svůj kupon, což dělá úctyhodných 34,9% z celkové počtu tipujících.

Způsob hlasování
Do Fortuna ligy se dalo zapojit třemi možnými způsoby. První a nejvyužívanější byl hlasovací lístek, který si každý týden od pondělí do soboty našlo na stránkách Kutnohorského deníku v průměru 307 hráčů. Druhou možností byl internet. Tuto variantu používalo ke svým tipům přibližně 58 hráčů a hráček. Poslední možností byla SMS zpráva. Tato možnost nikoho nelákala a tak na konci třináctého kola můžu konstatovat, že tuto možnost nevyužil ani jeden soutěžící.

Kde se nejvíce hlasovalo?
Posledním hlídaným faktorem soutěže byly jednotlivá města, obce a vesnice. Tím nejvíce tipujícím městem se stala bezkonkurenčně Kutná Hora, kde se do soutěže přihlásilo celkem 82 hráčů.
Celkové pořadí: 1. Kutná Hora 82 hlasujících, 2. Hlízov 29, 3. Nové Dvory 26, 4. Čáslav 26, 5. Malín 24, 6. Svatý Mikuláš 22, 7. Bratčice 19, 8. Bílé Podolí 18, 9. Močovice 15, 10. – 11. Kolín, Zruč n. S. 13, 12. Tupadly 11, 13. Žleby 10, 14. – 15. Suchdol, Malešov 7, 16. – 17. Drobovice, Potěhy 6, 18. – 21. Praha, Vodranty, Olšany, Církvice 5, 22. – 27. Zaříčany, Miletice, Uhlířské Janovice, Rohozec, Dobrovítov, Brambory 4, 28. – 38. Miskovice, Kaňk, Křesetice, Chotusice, Ronov n. D., Zbraslavice, Horušice, Sázava, Nebovidy, Bezděkov, Kolín 3, 39. – 50. Úmonín, Kluky, Adamov, Štrampouch, Semtěš, Žehušice, Pardubice, Kácov, Vrdy, Jakub 2, 51. – 74. Hraběšín, Kobylnice, Starkoč, Perštějnec, Chlístovice, Poličany, Svatá Kateřina, Chvaletice, Bernardov, Nymburk, Starý Kolín, Třemošnice, Kojice, Horka, Horky, Přelouč, Dolní Kralovice, Stříbrná Skalice, Sulovice, Záboří nad Labem, Habrkovice, Svatý Mikuláš, Krupá, Bahno 1.

Zakončení soutěže
Slavnostní pohoštění pro vítěze hry se konalo v Hostinci U Petříků v Malíně, a tím Fortuna liga pro rok 2008 skončila. Soutěž proběhne i v příštím roce a kdo bude mít opět náladu, chuť a čas, může se do soutěže Kutnohorského deníku opět zapojit.