Kutnohorští hráči do zápasu vstoupili velice dobře. Už v6. minutě načal účet zápasu V. Schwarz ml., který po závaru před brankářem Jindrou dopravil míč do sítě – 1:0. Vnásledné čtvrthodince měli kutnohorští pár brankových šancí, ale ujala se až akce V. Schwarze st., který si pohrál sobranou Libodřic a před prázdnou branku naservíroval míč svému synovi A. Schwarzovi, který spřehledem poslal míč do odkryté branky – 2:0. Do konce prvního poločasu se ještě podařilo vstřelit branku T. Švábovi – 3:0.

Během prvních deseti minut druhého poločasu to už bylo o pět branek. Nejdříve přidal svoji druhou branku V. Schwarz ml. – 4:0 a po rozehrání rohového kopu se hlavou zapsal na listinu střelců Auer – 5:0. O čestný úspěch Libodřic se postaral v61. minutě Janovský, který přihrávku Vrableckého poslal přímo do šibenice – 5:1. Svůj hattrick vutkání završil v62. minutě V. Schwarz ml., který dorazil do sítě prudkou střelu Auera, kterou brankář Libodřic vyrazil před sebe – 6:1. O vítězi střelců se rozhodlo v72. minutě, kdy Auer zakončil akci Janouška – 7:1. I přes další šance na obou stranách se žádnému hráči vstřelit branku nepodařilo.

„Do utkání jsme vstoupili velice dobře. Podařilo se nám brzo vstřelit branku a ještě během prvního poločasu jsme přidali další dvě, i když jich mohlo být mnohem víc.,“ přiblížil průběh utkání trenér Kutné Hory Pavel Klouček a pokračoval: „Hráli jsme tak, jak jsme v utkání chtěli, a soupeře jsme téměř do žádné větší šance nepustili.“ Na lavičce Kutné Hory panovala po utkání spokojenost. „Zápas jsme sehráli jak jsme potřebovali, takže jsem spokojen,“ dodal kouč.

Kutná Hora – Libodřice 7:1

Branky: 6., 48., 62. V. Schwarz ml., 20. A. Schwarz, 44. T. Šváb, 51., 72. Auer - 61. Janovský. Rozhodčí: R. Pařez - Dolejš, Novotný. Bez karet. Poločas: 3:0. Kutná Hora: Vocel (46. Stratený) - Gono (60. Hačka), Rathauz, V. Vančura, M. Šváb - T. Šváb, Fajftr, A. Schwarz (46. Kudláček), V. Schwarz ml. - Auer (76. Vavřina), V. Schwarz st. (56. Janoušek).

Havlíčkův Brod - Červené Pečky 3:5

Branky: Voržal, Uhlíř, Klofáč - Žoha 2, Svoboda, Pokorný, Adamec. Poločas: 0:3.

Polepy - Zbraslavice 8:4

Branky: Tauc 3, Půža 2, Slezák 2, Kesner - Šindelář 3, Moravec. Poločas: 4:1. Zbraslavice: Bednář - Höllge, Semerád, A. Volenec, Kruliš - Hlava, M. Veselý, Dubjak, J. Veselý - Jursík, Šindelář. Střídali Škramovský, Moravec a Červinka.