Starší žáci

Hned v páté minutě měl domácí tým SK Úvaly výhodu rohového kopu, který hráči hostů zneškodnili. V patnácté minutě vystřelil na soupeřovu bránu Tomáš Havelka, ovšem mířil nad. Další útok založil nově vybraný kapitán Jan Kareš, když přihrál Drtinovi, který šel sám na bránu,ale vstřelit gól se mu ale nepodařilo. Ve dvacáté třetí minutě, po přesném centru Kareše za obranu, rozvlnil síť za brankářem domácích Michal Bláha – 0:1. Ke konci prvního poločasu se Drtina několikrát pokoušel centrovat spoluhráčům před bránu, ale bohužel do střely vložil moc síly a vždy překopl bránu.
Po deseti minutách druhého poločasu se domácím podařilo vyrovnat – 1:1. Hosté odpověděli po pěti minutách, kdy přihrávka Matěje Roveňského z půlky hřiště našla Štěpána Drtinu a ten si míč perfektně zpracoval a neomylně ho poslal za brankářova záda. Další větší ohrožení branky hostujícího týmu přišlo v 59. minutě. Brankář hostů ale domácím nedopřál tu radost a skvěle vyrazil střelu ze skrumáže před bránou. V týmu SK Malešov došlo v 63. minutě ke štřídání. Tomáše Havelku, unaveného po výborné hře, vystřídal Michal Hrčkulák. Z nepřehledné situace před bránou hostí v 69. minutě omylem Kmoch nastřelil tyč vlastní brány. Naštěstí se mu ihned potom podařilo balon odkopnout do bezpečí. Ve třech nastavených minutách měli hosté výhodu několika přímých kopů, ale skóre se jim už změnit nepodařilo.

Úvaly - Malešov 1:2

Branky Malešova: 23. Bláha, 50. Drtina. Poločas: 0:1. Malešov: V. Táborský – M. Kmoch, P. Bilina, J. Kareš, D. Filo – D. Zikmunda, J. Vojáček, M. Roveňský, T. Havelka (63. M.Hrčkulák) – Š. Drtina, M. Bláha.

Mladší žáci

Po rohovém kopu Martina Barocha prostřelil ospalou obranu domácích Jakub Kepka - 0:1. Domácí se několikrát snažili vyrovnat, ovšem neúspěšně. Přibližně v 15. minutě se s míčem do vápna dostala Tereza Vojáčková. Domácí obránce jí chtěl ukopnout balon, ale bez nedovoleného zákroku se mu to nepodařilo. Tento faul potrestal David Filo proměněným pokutovým kopem – 0:2. Tento hráč již pomohl svou velmi dobrou hrou starším žákům k první jarní výhře.
Ve druhém poločase se domácí usilovně snažili dát gól. Při jednom z útoků, kdy se domácí dostali do soupeřova pokutového území, zahrál malešovský obránce rukou, což bylo potrestáno penaltou, kterou domácí úspěšně proměnili – 1:2. Ve zbytku zápasu měli oba týmy několik šancí, ale na výsledku se již nic nezměnilo. Za zmínku stojí poslední útok domácích, při kterém se vyznamenal brankář hostů. Útočník se dostal do bezprostřední blízkosti brány hostů a Jan Neprášek reflexivním zákrokem střelu vyrazil mimo branku.

Úvaly – SK Malešov 1:2

Branky Malešova: Kepka, Filo (pok. kop). Poločas: 0:2. Malešov: J. Neprášek – T. Basl, D. Bláha (31. L. Antoš), M. Mrňák, J. Kepka – R. Vlček, M. Baroch, D. Filo, T. Vojáčková – M. Škrobák, H. Vlčková (45. Jahoda).

Zdroj: Barbora Novotná