Malín nastoupil v přípravě proti Vrdům

Čáslav/ Vdalším přípravném utkání poměřili své síly na umělém trávníku v Čáslavi hráči Slavoje Vrdy s Malínem. Ten se před jarní částí okresního přeboru nachází na šesté příčce.

18.2.2008

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Michal Pavlík

Hlavně sprvním poločasem byl spokojený trenér Vrdů David Plašil. „Do utkání nastoupili hráči, skterými počítám do jarní části soutěže. Vprvním poločase jsme soupeře přehrávali a Malín téměř do ničeho nepustili,“ zhodnotil trenér úvod střetnutí a doplnil: „Po pěkných dvou akcích Tomíška jsme vedli o poločase 2:0. Ten utekl dvakrát po křídle a dal pěkné dvě branky.“ V druhé půli nastoupil za Slavoj i sám trenér. „Do druhého poločasu jsme šli už vkombinované sestavě. Postavili jsme tři hráče zbéčka, do hřiště šel i druhý brankář a na posledních dvacet minut sem nastoupil i já,“ dodal. „Sprvním poločasem tedy spokojený jsem a sdruhým, kde jsme dostali během patnácti minut tři góly, tak tam samozřejmě spokojený být nemůžu,“ doplnil trenér Slavoje závěrem. Trenér Malína Tomáš Vojtíšek byl samozřejmě spokojený spíše sdruhou půlí. „Do utkání jsem musel postavit hráče, kteří ještě nebyli ani trénovat a to se na utkání projevilo, kdy jsme během prvních deseti minut utkání dostali dva góly. Proto jsem musel trochu zamíchat se sestavou, a proto se pak hra více vyrovnala.“ Ve druhém poločase se Malínu podařilo během patnácti minut vstřelit tři branky, ale na vítězství to nestačilo. „Ve druhém poločase soupeř malinko polevil a my jsme dokázali výsledek zkorigovat. Jinak si myslím, že zápas byl vcelku vyrovnaný, ale laciné góly do naší sítě zápas rozhodli,“ doplnil trenér.

Vrdy - Malín 4:3

Branky: O. Tomíšek 2, Hájek, R. Miláček – Vala, Štoček, vlastní. Poločas: 2:0. Vrdy: M. Šolta - V. Truksa, Hájek, L. Doubek, Dražinovský - Císař, Plašil, M. Tomíšek, O. Tomíšek - J. Šolta, R. Miláček. Střídali Šindelář, Chadraba, D. Bajo ml., D. Bajo st. Malín: Opasek – Husa J., Procházka P., Šťastný, Novotný J. – Vala, Štoček, Kraus, Zelený – Melša, Šťastný M.. Střídali Navrátil, Hylský a Vrba. Další zápas: Vrdy - Paběnice (sobota od 19 hodin v K. Hoře). Malín sehraje příští utkání s Plaňany, ale není ještě jisté přesně kde.

Autor: Ladislav Pospíšil

18.2.2008 VSTUP DO DISKUSE

Drakiáda na fotbalovém hřišti v Čáslavi.
47

OBRAZEM: Na drakiádu v Čáslavi bylo až moc hezky, ale dětem to nevadilo

Předvolební debata Deníku

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Chodník pro nevidomé vede do zdi. Schválně

Kutná Hora /FOTOGALERIE/ - Při nedávné rekonstrukci vozovky v Masarykově ulici v Kutné Hoře přišly na řadu částečně také chodníky, které ale celková rekonstrukce teprve čeká. Na jednom z nich se ale už teď objevil tak zvaný signální pás pro nevidomé. Vede směrem k budově, kde sídlí kupříkladu hlavní pošta. Na sociálních sítích se rozhořela poměrně živá diskuze o tom, je-li tento pás udělaný správně a není pro nevidomé spíše medvědí službou.

Na "zimáku" se sešli po pětadvaceti letech

Kutná Hora /FOTOGALERIE/ - Zajímavé setkání se uskutečnilo v neděli 15. října odpoledne na zimním stadionu v Kutné Hoře. Na ledě se po pětadvaceti letech sešli hokejisté, kteří zde trénovali ještě jako malí kluci a góly stříleli za TJ Stadion Kutná Hora, jak se tehdy kutnohorský hokejový oddíl jmenoval.

Startuje soutěž Chance být hvězdou. Točte a posílejte videa

Parádičky, skvostné góly. Bláznivý maskot, hluční fanoušci (a sličné fanynky). To všechno přináší fotbal. A právě dnes startuje soutěž, jež určí, kde najdete ty nejzajímavější borce.