Fotogalerie: Malešov nezvádl druhý poločas, Uhlíři si tak mohli připsat vítězství

Malešov - Po porážce z minulého týdne v Prčicích 2:1 si starší žáci Malešova připsali další prohru. Tentokrát doma s Uhlířskými Janovicemi.

10.6.2008

Z utkání st. žáci Malešov - st. žáci Uhl. Janovice 3:5Foto: Barbora Novotná

Pro Malešov začal zápas velmi slibně. Hned v první minutě utkání totiž skóroval domácí Vojáček – 1:0. Ve čtvrté minutě se hosté snažili vyrovnat, domácí gólman Drtina byl ale proti. V sedmé minutě opět stříleli hosté, ale nemířili přesně. Vyrovnat se jim nepodařilo ani ve 12. minutě, kdy jejich střela z přímého kopu šla mimo branku domácích. Janovice se dočkaly vyrovnávací branky v 15. minutě – 1:1. O tři minuty později bylo v domácích řadách opět o něco veseleji. Zikmunda nacentroval před bránu hostů a Filo dorážel – 2:1. V 19. minutě měli hosté opět šanci na vyrovnání, ale střela z dálky nenašla bránu. Ve 26. minutě se k balonu dostal malešovský kapitán Kareš, ale jeho zakončení bylo nepřesné. Další přímý kop kopali hosté ve 31. minutě, ale brankář Drtina svůj tým podržel. Ve 33. minutě měli hosté další šanci z dálky, kterou opět zneškodnil gólman domácích. Ve 34. minutě se do šance dostal Roveňský, ale jeho střelu zachytil gólman hostů. Ve 35. minutě proměnil domácí stoper Kmoch pokutový kop po nedovoleném zákroku na Roveňského – 3:1.

Studená sprcha pro Malešov přišla hned v úvodu druhého poločasu, kdy se hostům podařilo snížit náskok soupeře – 3:2. Ve 38. minutě měl šanci Havelka, ovšem vychýlená muška branku nepřinesla. O minutu později se podařilo hostům střelou z hranice velkého vápna vyrovnat – 3:3. Další šanci domácích mohl proměnit Havelka, jeho střelu však zneškodnil hostující brankář. Pár minut nato se Uhlíři dostali do vedení – 3:4. V 58. minutě stříleli hosté z dálky, nejdříve nastřelili břevno a následná střela šla vedle. V 60. minutě měl šanci na vyrovnání Havelka, ale jeho střela šla vedle branky hostů. Šanci domácího kapitána Kareše v 62. minutě zastavila tyč soupeřovi branky. V 63. minutě mohli domácí vyrovnat střelou z přímého kopu, ale ani dorážka Kareše nestačila. O minutu později hosté upravili na konečných 3:5. V poslední minutě měl po přihrávce Fila šanci Havelka, ale ani tuto střelu nedokázal proměnit v gól.

Malešov – Uhl. Janovice 3:5

Branky Malešova: 1. Vojáček, 18. Filo, 35. Kmoch (PK). Poločas: 3:1. Malešov: Š. Drtina – M. Kmoch, P. Bilina, M. Hrčkulák, M. Kruliš – D. Zikmunda, J. Vojáček, J. Kareš, T. Havelka – M. Roveňský (41. Vojáčková), D. Filo.

U Záboří nad Labem došlo ke střetu dvou vozidel

Záboří nad Labem - Ke střetu dvou osobních vozidel značky Škoda Octavia došlo v uplynulých dnech v katastru obce Záboří nad Labem. V místě tříramenné křižovatky (Svatý Mikuláš, Kobylnice a Habrkovice) došlo ke střetu dvou za sebou stojících vozidel, která hodlala na křižovatce odbočit.

KRÁTCE: Kapela Divokej Bill zahraje ve Zruči nad Sázavou

Kutnohorsko - Přinášíme vám přehled krátkých zpráv z regionu.