VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Středočeské přebory a I. A třídy dorostu a žáků

Střední Čechy - výsledky fotbalové středočeské mládeže za uplynulý víkend s tabulkami.

14.4.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jiří Sejkora

Dorost – Krajský přebor

20. kolo: Beroun – Novo Kladno 4:1 (starší), 1:0 (mladší) Kosmonosy – FK Kolín B 3:0, 3:0 nedohráno pro malý počet hráčů hostů, Brandýs n. L. – AFK Kolín 0:1, 2:1, St. Boleslav – Poděbrady 7:0, 2:1, Nymburk – Týnec n. S. 2:0, 3:3, Vlašim – Votice 5:0, 0:2, Slaný – Dobříš 3:1, 6:1, Sedlčany – Hořovice 1:2, 0:4.

Starší

  •  1. Hořovice⋌ 20 14 3 ­ 3 55:22 45
  •  2. Slaný⋌ 20 12 5 ­ 3 51:21 41
  •  3. Vlašim⋌ 20 13 1­  6 64:31 40
  •  4. Nymburk⋌ 18 12 4  ­2 33:12 40
  •  5. Brandýs n. L.⋌ 20 12 0  ­8 48:37 36
  •  6. Beroun⋌ 19  9 6  ­4 52:33 33
  •  7. Kosmonosy⋌ 20  9 5 ­ 6 38:32 32
  •  8. Dobříš⋌ 19  8 6­  5 43:36 30
  •  9. FK Kolín B⋌ 20  9 3  8­ 48:48 30
  • 10. AFK Kolín⋌ 19  7 2­ 10 41:48 23
  • 11. Novo Kladno⋌ 19  6 4 ­ 9 43:41 22
  • 12. St. Boleslav⋌ 20  6 4­ 10 36:49 22
  • 13. Sedlčany⋌ 19  5 1 ­13 39:53 16
  • 14. Poděbrady⋌ 20  4 4 ­12 34:71 16
  • 15. Votice⋌ 20  4 1 ­15 24:51 13
  • 16. Týnec n. S⋌ 19  1 1 17­ 17:81  4

Mladší

  •  1. Hořovice⋌ 20 16 2 ­ 2 79:14  50
  •  2. Kosmonosy⋌ 20 12 5 ­ 3 53:19  41
  •  3. Votice⋌ 20 13 2 ­ 5 48:23  41
  •  4. St. Boleslav⋌ 20 13 2­  5 50:37  41
  •  5. Beroun⋌ 19 12 2  ­5 43:23  38
  •  6. Vlašim⋌ 20 11 2­  7 51:40  35
  •  7. Slaný⋌ 20 10 2 ­ 8 61:39  32
  •  8. FK Kolín B⋌ 20 10 2  8­ 49:34  32
  •  9. Novo Kladno⋌ 19  9 3 ­ 7 46:25  30
  • 10. Nymburk⋌ 18  8 5  ­5 37:26  29
  • 11. Sedlčany⋌ 19  8 3 ­ 8 53:41  27
  • 12. Dobříš⋌ 19  8 2­  9 47:40  26
  • 13. AFK Kolín⋌ 19  3 0­ 16 35:80   9
  • 14. Brandýs n. L.⋌ 20  2 3 1­5 14:66   9
  • 15. B. Poděbrady⋌ 20  3 0 ­17 28:114  9
  • 16. Týnec n. S⋌ 19  0 1 18­ 12:85   1

_______________________________________________________________________________________________________________________________

Dorost – I. A třída

Skupina A

16. kolo: Tn. Rakovník – Velký Borek 4:0, Velvary – Č. Kralupy 4:2, K. Kralupy – Zlonice 8:4, Unhošť – N. Strašecí 1:3, Kročehlavy – Mělník 0:0, Byšice – Lužec 9:0, Sp. Kladno – Nelahozeves 3:0.

  •  1. Mělník⋌ 16 12 3­  1 65:22  39
  •  2. Č. Kralupy⋌ 16 12 2 ­ 2 59:15  38
  •  3. K. Kralupy⋌ 16 10 3 ­ 3 52:22  33
  •  4. Tn. Rakovník⋌ 16  9 3­  4 60:26  30
  •  5. N. Strašecí⋌ 16  9 3 ­ 4 66:34  30
  •  6. Kročehlavy⋌ 16  8 4 ­ 4 49:28  28
  •  7. Sp. Kladno⋌ 16  9 1 ­ 6 34:31  28
  •  8. Byšice⋌ 16  6 1 ­ 9 39:39  19
  •  9. Velvary⋌ 16  6 1 ­ 9 46:50  19
  • 10. Velký Borek⋌ 16  5 2­  9 22:32  17
  • 11. Lužec⋌ 16  4 3­  9 27:55  15
  • 12. Nelahozeves⋌ 16  4 2­ 10 20:50  14
  • 13. Unhošť⋌ 16  4 0 1­2 23:59  12
  • 14. Zlonice⋌ 16  0 0 ­16 11:110  0

Skupina B

16. kolo: Jirny – Mn. Hradiště 1:3, Lysá n. L. – Pěčice 0:3, Kost. Hlavno – Dol. Bousov 2:1, Krnsko – Zeleneč 0:3, Akuma Ml. Boleslav – Litol 7:1, Kostomlaty – Semice 0:1, Luštěnice – Poděbrady 3:0.

  •  1. Mn. Hradiště⋌ 16 13 3 ­ 0 54:14 42
  •  2. Pěčice⋌ 16 11 4 ­ 1 58:16 37
  •  3. Kost. Hlavno⋌ 16 11 0 ­ 5 45:25 33
  •  4. Luštěnice⋌ 16 10 1 ­ 5 51:20 31
  •  5. Krnsko⋌ 16  8 5 ­ 3 38:19 29
  •  6. Semice⋌ 16  7 4 ­ 5 33:18 25
  •  7. Zeleneč⋌ 16  8 1­  7 36:30 25
  •  8. Sn. Poděbrady⋌ 16  7 3 ­ 6 31:24 24
  •  9. Jirny⋌ 16  6 2 ­ 8 32:31 20
  • 10. Akuma MB⋌ 16  6 2  ­8 25:30 20
  • 11. Dol. Bousov⋌ 16  5 4­  7 23:33 19
  • 12. Lysá n. L.⋌ 16  3 1 1­2 16:51 10
  • 13. Kostomlaty⋌ 16  2 0 ­14 14:64  6
  • 14. Litol⋌ 16  0 0­ 16 10:91  0

Skupina C

16. kolo: Kluky – Dol. Kralovice 1:2, Uhl. Janovice – Kunice 1:1, Veltruby – Stř. Skalice 1:2, Pečky – Sázava 5:0, Říčany – Velim 2:3, Libodřice – Kouřim 2:1, Zásmuky – Český Brod 2:4.

  •  1. Kunice⋌ 16 13 1 ­ 2 64:16 40
  •  2. Velim⋌ 16 13 1­  2 61:17 40
  •  3. Pečky⋌ 16 11 2 ­ 3 56:23 35
  •  4. Český Brod⋌ 16 11 1­  4 48:30 34
  •  5. Říčany⋌ 16  7 4 ­ 5 43:37 25
  •  6. Veltruby⋌ 16  8 1 ­ 7 26:31 25
  •  7. Kouřim⋌ 16  6 5­  5 33:33 23
  •  8. D. Kralovice⋌ 16  6 3 ­ 7 31:24 21
  •  9. Libodřice⋌ 16  5 3 ­ 8 33:47 18
  • 10. Kluky⋌ 16  4 2 ­10 22:31 14
  • 11. Stř. Skalice⋌ 16  3 5 ­ 8 18:56 14
  • 12. Sázava⋌ 16  4 1 ­11 25:50 13
  • 13. Zásmuky⋌ 16  2 3 ­11 23:52  9
  • 14. Uhl. Janovice⋌ 16  1 4 ­11 16:52  7

Skupina B

16. kolo: Všeradice – Loděnice 2:1, Černolice – Rožmitál 11:2, Nový Knín – Žebrák 3:1, Benešov – Jílové 2:3, Králův Dvůr – Průhonice 7:1, Zdice – Nespeky 6:0, Sedl/Prčice – Petrovice 3:0.

  •  1. Černolice⋌ 16 13 3 ­ 0 87:10 42
  •  2. Nový Knín⋌ 16 12 3­  1 57:20 39
  •  3. Sedl/Prči­ce⋌ 16 10 2  4 54:21 32
  •  4. Jílové⋌ 16  9 5 ­ 2 39:20 32
  •  5. Králův Dvůr⋌ 16  8 2­  6 40:22 26
  •  6. Všeradice⋌ 16  8 2 ­ 6 37:36 26
  •  7. Průhonice⋌ 16  7 2 ­ 7 29:44 23
  •  8. Zdice⋌ 16  6 4 ­ 6 34:36 22
  •  9. Petrovice⋌ 16  6 4 ­ 6 28:37 22
  • 10. Loděnice⋌ 16  6 1 ­ 9 24:36 19
  • 11. Rožmitál⋌ 16  4 1­ 11 39:64 13
  • 12. Benešov⋌ 16  3 3­ 10 35:61 12
  • 13. Nespeky⋌ 16  2 1 ­13 20:80  7
  • 14. Žebrák⋌ 16  1 ­1 14 19:55  4

_______________________________________________________________________________________________________________________________

Žáci – Krajský přebor

20. kolo: Votice – Čáslav 1:5 (starší), 0:6 (mladší), Kosmonosy – SK Kladno 1:5, 1:5, Lysá n. L – Slaný 3:2, 4:0, Kutná Hora – Nymburk 0:0, 4:1, Jílové – Beroun 3:1, 0:1, Čelákovice – SK Rakovník 0:4, 0:7, Benešov – Tn. Rakovník 6:0, 2:0, Mn. Hradiště – Sp. Příbram 3:1, 1:0.

Starší

  •  1. Nymburk⋌ 19 16 2  ­1 54:12 50
  •  2. Čáslav⋌ 19 14 5­  0 54:11 47
  •  3. Lysá n. L.⋌ 20 14 3  ­3 50:25 45
  •  4. SK Kladno⋌ 20 13 4 ­ 3 74:22 43
  •  5. Benešov⋌ 19 11 5­  3 63:19 38
  •  6. SK Rakovník⋌ 20 11 2­  7 43:27 35
  •  7. Mn. Hradiště⋌ 20  9 5 ­ 6 31:28 32
  •  8. Kosmonosy⋌ 19  8 4 ­ 7 38:27 28
  •  9. Beroun⋌ 20  8 4  ­8 30:28 28
  • 10. Jílové⋌ 20  8 1 ­11 45:42 25
  • 11. Sp. Příbram⋌ 20  5 ­4 11 21:39 19
  • 12. Tn. Rakovník⋌ 20  5 4­ 11 21:47 19
  • 13. Slaný⋌ 20  5 3 ­12 20:58 18
  • 14. Kutná Hora⋌ 20  3 3 ­14 33:68 12
  • 15. Čelákovice⋌ 20  2 1 ­17 16:69  7
  • 16. Votice⋌ 20  1 0 ­19  8:79  3

Mladší

  •  1. SK Kladno⋌ 20 17 1 ­ 2 93:15  52
  •  2. Benešov⋌ 19 16 3­  0 76:3   51
  •  3. Čáslav⋌ 19 14 2­  3 69:21  44
  •  4. Beroun⋌ 20 11 5  ­4 39:21  38
  •  5. Lysá n. L.⋌ 20 10 4  ­6 57:33  34
  •  6. Jílové⋌ 20 11 1 ­ 8 34:26  34
  •  7. SK Rakovník⋌ 20 10 3­  7 62:32  33
  •  8. Sp. Příbram⋌ 20 10 ­2  8 57:27  32
  •  9. Kosmonosy⋌ 19  9 3 ­ 7 39:34  30
  • 10. Mn. Hradiště⋌ 20  6 3 ­11 27:41  21
  • 11. Kutná Hora⋌ 20  4 8 ­ 8 21:35  20
  • 12. Nymburk⋌ 19  4 4 1­1 23:37  16
  • 13. Čelákovice⋌ 20  5 1 ­14 31:76  16
  • 14. Votice⋌ 20  3 4 ­13 15:89  13
  • 15. Tn. Rakovník⋌ 20  3 3­ 14 10:68  12
  • 16. Slaný⋌ 20  1 1 ­18 10:105  4

________________________________________________________________________________________________________________________________

Žáci – I. A třída

Skupina A

16. kolo: SK Rakovník B – Rožmitál 2:0, 6:0, Novo Kladno – Hořovice B 3:1, 1:2, Rudná – Králův Dvůr 4:2, 2:1, Brandýsek – N. Strašecí 2:0, 0:3, Kročehlavy – Kralupy 1:1, 1:0, Zdice – Dobříš 0:0, 1:5, Sp. Kladno – Velvary 4:0, 7:0.

Starší

  •  1. Dobříš⋌ 16 14 2­  0 54:6  44
  •  2. Rudná⋌ 16 11 1 ­ 4 44:22 34
  •  3. SK Rakovník B⋌ 16 10 2  4­ 47:30 32
  •  4. N. Strašecí⋌ 16  9 4 ­ 3 35:14 31
  •  5. Králův Dvůr⋌ 16  8 0­  8 50:44 24
  •  6. Kročehlavy⋌ 16  7 1 ­ 8 24:28 22
  •  7. Hořovice B⋌ 16  6 3  7­ 32:38 21
  •  8. Rožmitál⋌ 16  6 1­  9 45:32 19
  •  9. Novo Kladno⋌ 16  5 4 ­ 7 31:55 19
  • 10. Sp. Kladno⋌ 16  5 3 ­ 8 26:36 18
  • 11. Velvary⋌ 16  5 2 ­ 9 19:31 17
  • 12. Kralupy⋌ 16  4 4 ­ 8 20:32 16
  • 13. Brandýsek⋌ 16  4 2­ 10 18:59 14
  • 14. Zdice⋌ 16  2 3 ­11 15:33  9

Mladší

  •  1. N. Strašecí⋌ 16 15 0 ­ 1 78:7  45
  •  2. Sp. Kladno⋌ 16 12 2 ­ 2 76:12 38
  •  3. Kročehlavy⋌ 16 12 2 ­ 2 54:14 38
  •  4. Králův Dvůr⋌ 16 11 0­  5 58:18 33
  •  5. Dobříš⋌ 16 10 2­  4 54:19 32
  •  6. Kralupy⋌ 16  9 4 ­ 3 39:15 31
  •  7. Hořovice B⋌ 16  8 0  8­ 35:46 24
  •  8. SK Rakovník B⋌ 16  7 1  8­ 31:56 22
  •  9. Rudná⋌ 16  6 3 ­ 7 23:35 21
  • 10. Rožmitál⋌ 16  4 1­ 11 24:64 13
  • 11. Novo Kladno⋌ 16  3 2 ­11 13:43 11
  • 12. Velvary⋌ 16  3 1 ­12 17:65 10
  • 13. Brandýsek⋌ 16  3 0­ 13 10:61  9
  • 14. Zdice⋌ 16  0 0 ­16  8:65  0

Skupina B

16. kolo: Beck Mělník – Velký Borek 1:2, 0:3, Brandýs n. L. – Pěčice 0:3, 4:0, Pš. Mělník – Krnsko 4:2, 7:0, Boh. Poděbrady – Pečky 2:4, 4:1, Benátky n. J. – Nymburk B 1:3, 6:2, Libiš – Semice 2:1, 2:0, Odol. Voda – Sn. Poděbrady 12:2, 0:0.

Starší

  •  1. Pš. Mělník⋌ 16 14 0­  2 73:23  42
  •  2. Velký Borek⋌ 16 11 1­  4 56:13  34
  •  3. Pečky⋌ 16 11 1 ­ 4 63:24  34
  •  4. Pěčice⋌ 16 11 0 ­ 5 50:29  33
  •  5. Semice⋌ 16 11 0 ­ 5 41:25  33
  •  6. Libiš⋌ 16  9 4­  3 30:21  31
  •  7. Brandýs n. L.⋌ 16  6 3  ­7 32:29  21
  •  8. Nymburk B⋌ 16  6 2  8­ 35:50  20
  •  9. Odol. Voda⋌ 16  6 1 ­ 9 58:53  19
  • 10. Boh. Poděbrady⋌ 16  5 4 ­ 7 28:31  19
  • 11. Krnsko⋌ 16  5 1 ­10 29:35  16
  • 12. Beck Mělník⋌ 16  3 2­ 11 21:52  11
  • 13. Benátky n. J.⋌ 16  3 2 1­1 18:55  11
  • 14. Sn. Poděbrady⋌ 16  0 1 ­15  7:101  1

Mladší

  •  1. Brandýs n. L.⋌ 16 15 0  ­1 85:4  45
  •  2. Pš. Mělník⋌ 16 15 0­  1 71:6  45
  •  3. Velký Borek⋌ 16 12 0­  4 41:12 36
  •  4. Libiš⋌ 16 10 1­  5 52:28 31
  •  5. Pěčice⋌ 16 10 0 ­ 6 67:16 30
  •  6. Benátky n. J.⋌ 16  9 0  ­7 42:35 27
  •  7. Nymburk B⋌ 16  8 0  8­ 44:63 24
  •  8. Semice⋌ 16  7 2 ­ 7 35:37 23
  •  9. Boh. Poděbrady⋌ 16  7 1 ­ 8 31:34 22
  • 10. Pečky⋌ 16  4 4 ­ 8 22:50 16
  • 11. Odol. Voda⋌ 16  2 3 ­11 15:48  9
  • 12. Krnsko⋌ 16  3 0 ­13 13:78  9
  • 13. Sn. Poděbrady⋌ 16  2 2 ­12  7:49  8
  • 14. Beck Mělník⋌ 16  1 1­ 14 11:76  4

Skupina C

16. kolo: Kouřim – Malešov 2:2, 6:3, AFK Kolín – Čáslav B 3:2, 0:1, Úvaly – Vlašim 0:3, 0:11, Sázava – FK Kolín B 1:4, 1:2, Říčany – Týnec n. S. 4:1, 5:0, Uhl. Janovice – Nespeky 5:1, 0:7, Sedlec/Prčice – Český Brod 1:1, 7:0.

Starší

  •  1. Český Brod⋌ 16 13 3­  0 59:14 42
  •  2. Vlašim⋌ 16 13 1­  2 50:9  40
  •  3. Říčany⋌ 16 10 3 ­ 3 49:16 33
  •  4. Malešov⋌ 16 10 2­  4 45:19 32
  •  5. FK Kolín B⋌ 16  9 3  4­ 45:22 30
  •  6. Sázava⋌ 16  8 4 ­ 4 35:19 28
  •  7. Sedlec/Prči­ce⋌ 16  8 2  6 25:19 26
  •  8. AFK Kolín⋌ 16  6 2­  8 35:39 20
  •  9. Uhl. Janovice⋌ 16  6 2 ­ 8 33:40 20
  • 10. Čáslav B⋌ 16  5 2  9­ 31:42 17
  • 11. Úvaly⋌ 16  4 2 ­10 29:44 14
  • 12. Kouřim⋌ 16  3 4­  9 17:56 13
  • 13. Týnec n. S⋌ 16  2 0 14­ 14:67  6
  • 14. Nespeky⋌ 16  0 0 ­16 17:78  0

Mladší

  •  1. Říčany⋌ 16 12 3 ­ 1 89:17  39
  •  2. Vlašim⋌ 16 13 0­  3 67:14  39
  •  3. Sedlec/Prči­ce⋌ 16 12 1  3 51:15  37
  •  4. Čáslav B⋌ 16 10 3  3­ 51:22  33
  •  5. Týnec n. S⋌ 16 10 3  3­ 49:31  33
  •  6. Nespeky⋌ 16  8 3 ­ 5 54:37  27
  •  7. FK Kolín B⋌ 16  7 0  9­ 36:51  21
  •  8. AFK Kolín⋌ 16  6 2­  8 49:31  20
  •  9. Sázava⋌ 16  6 0 ­10 36:44  18
  • 10. Český Brod⋌ 16  6 0­ 10 34:44  18
  • 11. Malešov⋌ 16  6 0­ 10 26:56  18
  • 12. Úvaly⋌ 16  4 1 ­11 20:57  13
  • 13. Kouřim⋌ 16  3 2­ 11 25:72  11
  • 14. Uhl. Janovice⋌ 16  0 0 ­16  4:100  0

Autor: Vlastimil Dudáček

14.4.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Zbraslavické hřiště hostilo již třetí ročník fotbalového turnaje
88

Fotbalisté se potřetí utkali o putovní pohár pojišťovny Generali

13. festival leteckých amatérských filmů ve Zbraslavicích
36

Na letišti se promítalo, odehrál se leteckých amatérských filmů

Kácovská pouť přinesla i šnečí závody

Kácov /FOTOGALERIE/ - Ke konci léta patří neodmyslitelně tradiční kácovská pouť. I letos tomu nebylo jinak, spousta zábavy pro malé i velké. Kolotoče, houpačky, autíčka, cukrová vata, vietnamské nudle, perníková srdce, to vše patří již léta k této akci. Návštěvníky až z Prahy dovezl v sobotu opět historický posázavský pacifik.

Kořínek ztrátu snížil, ale na body už Čáslav nedosáhla

Kratonohy - Fotbalisté Čáslavi na výhru z prvního kola Fortuna Divize C nenavázali. V sobotním utkání druhého kola prohráli Čáslavští 1:3 na hřišti Kratonoh.

Muž skončil v nemocnici po kolizi s býkem

Skvrňov - Vážné poranění hrudníku utrpěl muž v obci Skvrňov poté, co se dostal do kolize s býkem. 

Louka pod Okoří přilákala na festival tisíce návštěvníků

Střední Čechy /OBRAZEM/ - Miro Žbirka, MIG 21, Václav Neckář, No Name, Marek Ztracený & Marta Jandová, Eddie Stoilow, Vypsaná fiXa - legendy české populární hudby vystoupily v sobotu na louce pod hradem Okoř. Konal se zde oblíbený letní hudební festival.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení