Kutnohoračky se rozloučily s pohárem v 1. kole

Kutná Hora – V neděli dopoledne sehrály kutnohorské fotbalistky pohárové utkání s Poděbrady. Soupeřkám podlehly 0:2 a se soutěží se loučí. Za týden je však čeká start III. ženské ligy.

22.8.2010

1. kolo ženského poháru: Kutná Hora - Poděbrady, 22.srpna 2010.Foto: Deník/Michal Pavlík

Ženy: Kutná Hora – Poděbrady 0:2 (0:1)

Kutnohoračky měly převahu, ale nedokázaly si vytvořit gólovou příležitost. Zato Poděbrady hned z první šance ve 26. minutě skórovaly: Centr Klímové zpracovala Čápová a propálila Janálovou – 0:1. Další šanci měly opět hráčky hostí, kdy Bartoňková poslala Čápovou, ta zasáhla balon ve skluzu, ale vše uhasila na brankové čáře Olivová.

Druhý poločas se nesl ve stejném duchu. Sparta měla převahu a Poděbrady skórovaly. Nejprve ale v 58. minutě pálila z první Viktorová a dalekonosná střela jen těsně minula tyč brány Znamínkové. V 63. minutě bylo v podstatě rozhodnuto. Bartoňková našla ve vápně Čápovou a ta z otočky vstřelila svůj druhý gól v utkání.

Hráčky Poděbrad dostaly v přípravě do těla

Kutnohorský trenér Radek Pařez těžko hledal slova, kterými by zhodnotil zápas. „Jsem zklamaný, holky byly nažhavený a čekali jsme, že vyhrajeme,“ říkal, „Hráli jsme na jejich půlce, ale dostali jsme zbytečné góly a nevypracovali si žádné šance. Jsme málo pohybliví a všude jsme byli později. Jim stačila jedna hráčka Bartoňková, která dnes vynikala. Ta byla všude.“

Trenér Poděbrad Radek Hruška neměl zase koho střídat. „Vzhledem k velké marodce jsem nadmíru spokojený. Děvčata přes léto potrénovala. Sice v menším počtu, ale tvrdě. Byl jsem na ně krutý. Teď sklízíme ovoce,“ líčil a popsal změny v kádru: „Nikoho nového nemáme. Do prvního mistráku bych mohl mít alespoň dvě na střídání.“

Branky: 26., 63. Čápová. Rozhodčí: Šulcová – Rynda, Fidra. ŽK: Danešová (KH). Diváci: 15.

Kutná Hora: Janálová – Jiříková, Viktorová, Olivová, Danešová (66. Forštová) – Havlíčková, Buchtová, Vavřičková (66. Kalašová), Vašková (84. Podhorová) – Hačková, Prchalová (40. Vaníčková, 88. Beranová). Trenér Radek Pařez. Poděbrady: Znamínková – Adamcová, Kaňková, Píšová, Fialová – Bartoňková, Říhová, Havlíková, Tomášková – Čápová, Klímová. Trenér Radek Hruška.

22.8.2010 VSTUP DO DISKUSE

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc.
20

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

Běh Dačického 12, Michal Vavák

Desátý ročník Dačického 12 bude velký, slíbil za pořadatele Michal Vavák

KRIMI MIX: Pachatel využil nepozornosti, z auta ukradl kabelku

Kutnohorsko - Přinášíme vám přehled krimi zpráv z Kutnohorska.

Kutnohorsko - Zarmoucení pozůstalí se v týdnu od 14. do 20. srpna naposledy rozloučí se svými blízkými.

Ve Žlebech upravili prostor u zvonice

Žleby - U zvonice Československé církve husitské byla dříve okolní plocha oplocena, ale během let zde nezůstalo nic. Okolí památky pomalu pustlo. Prostor před zvonicí se začal používat jako parkoviště a auta najížděla do těsné blízkosti zvonice.