Uhlířské Janovice – Pšovka Mělník 1:1 (1:1)

V úvodních minutách se uhlíři potýkali s nepřesností ve své hře, za což je v 10. min. potrestal Hakl – 0:1. Vedení hostů netrvalo dlouho, neb v 17. min. po centru M. Svobody rozvlnil síť přesně hlavičkující Churavý – 1:1. Ani tento moment uhlíře nijak neuklidnil, ve hře chybělo více přesnosti, v koncovce lepší muška. Po rychlém a dlouhém výkopu Vernera míč zatáhl M. Svoboda, po jehož centru Stoupa přiťukl proti noze Wolfovi, domácí hráč však mířil pouze nad mělnickou svatyni. Před ochodem do kabin hosté zahrozili po standardních situacích, ale kapitán Krejčík branku nevstřelil.

Horko bylo hostujícímu gólmanovi Čechovi ve 48. min. po malé domů Krejčíka, někteří domácí diváci se už radovali, bohužel předčasně. Snaha domácího celku o vstřelení rozhodující branky vedla k herní převaze, avšak gólovek bylo poskrovnu. Na nervy domácí lavičce zabrnkal svoji váhavostí v rozehrávce Uher, jehož chybu Grabmuller nevyužil i díky zákroku Vernera. V 84. min. po nahrávce směrem před bránu z kopačky Wolfa trefil Šesták při snaze míč odkopnout spoluhráče Krejčíka, hrdinou okamžiku se odmítl stát nad bránu střílející Churavý.

Bohatec: Chybí střelba ze střední vzdálenosti

Uhlíři na bodový zisk ze Zásmuk nenavázali, z čehož byl Josef Bohatec dost rozladěný. „Myslím si, že hráči k utkání přistoupili, že snadno získáme tři body, ale kvalitní výkon nepředvedli, hlavně v prvním poločase. Soupeř se opět po naší chybě dostal do vedení.“

Ve druhém poločase si uhlíři vytvořili tlak, ale bez vyložených šancí. „Pokud jsme hráli ze stran, tak jsme měli šanci soupeře přehrát.“ Trenér Josef Bohatec nebyl spokojen ani s rozehrou. „Neměli jsme žádnou standardku v blízkosti vápna, byla špatná rozehrávka a přihrávka. Vysloveně gólovku měl jen Churavý, ale situaci si nepřipravil. Také nám chybí střelba ze střední vzdálenosti.“

Utkání pouze na lavičce začali Novotný a R. Špitálník. „Kluci byli na dovolené, netrénovali,“ vysvětlil domácí trenér změny v sestavě. V dalším kole zajíždí uhlíři do Radimi, ovšem bez Josefa Bohatce. „Jedu na dovolenou, mužstvo povede Kopecký starší. Kluky zná, dohodneme se co a jak.“
Branky: 17. Churavý - 10. Hakl. Rozhodčí: P. Kubečka – Nepovím, J. Kubečka. ŽK: Nový, Grabmuller (oba M).