DOROST
Česká liga U19 B, 6. kolo:
Čáslav – Sparta Praha B 0:1.
Česká liga U17 B, 6. kolo:
Čáslav – Sparta Praha B 0:13.
Krajský přebor – starší, 4. kolo:
Uhlířské Janovice – Říčany 7:2 (18. a 71. Bílek, 25., 40. a 42. J. Kopp, 27. Nepraš, 87. Paděra).
Krajský přebor – mladší, 4. kolo:
Uhlířské Janovice – Říčany 0:7.
I. A třída C, 6. kolo:
Sokoleč – Vrdy 2:0, Kutná Hora – Český Brod 1:10 (89. Vocl),
Čáslav B – Brandýs-Boleslav 1:4 (71. Schovanec),
Jestřabí Lhota – Suchdol 2:0.
Okresní přebor, 4. kolo:
Chotusice – Zásmuky 4:1 (25. a 40. Matula, 61. a 80. Svoboda),
Vrdy – Radim/Plaňany 4:1 (2., 27. a 69. Šveřepa, 20. O. Plašil).
ŽÁCI
Česká divize U15 C, 6. kolo:
Kolín – Čáslav 1:3 (33., 56. a 69. Miláček).
Česká divize U14 C, 6. kolo:
Kolín – Čáslav 0:3 (7., 8. Růžek, 20. Žiško).
Česká liga U13 D, 6. kolo:
Čáslav – Vysoké Mýto 4:3 (34. Miřácký, 46. a 60. Moc, 82. Míšek).
Česká liga U12 D, 6. kolo:
Čáslav – Vysoké Mýto 3:3 (4. Paták, 30. Hybler, 54. Resl).
Krajský přebor – starší, 4. kolo:
Kutná Hora – Říčany 5:2 (4. Neubauer, 10., 21. a 65. Fidra, 37. Mžík).
Krajský přebor – mladší, 4. kolo:
Kutná Hora – Říčany 4:4 (6. Henrich, 14. N. Balvín, 47. Konečný, 58. vlastní).
I. A třída B, 4. kolo:
Vrdy – SKP Mladá Boleslav 8:1 (11. Veselka, 12., 20., 60. Čárný, 15. Kapounek, 58. a 61. Šveřepa, 67. Cakl),
Dobrovice – Sázava 2:1 (21. Svoboda).
Okresní přebor – starší, 4. kolo:
Malešov – Uhlířské Janovice 4:3 (30. a 31. Škopek, 51. Jeřábek, 57. Douda – 19. Prokeš, 35. Mejstřík, 36. Balus),
Čáslav C – Nové Dvory 4:1 (2. a 17. Gonda, 3. Hlavinka, 34. Kotrba – 57. M. Rejthárek).
Okresní přebor – mladší A, 4. kolo:
Bílé Podolí – Nové Dvory 6:1 (5., 36. a 42. Jak. Havlík, 44. Špitálník, 51. a 59. Jos. Havlík – 14. Veselý),
Církvice – Tupadly 4:1 (12. Vocl, 25., 32. a 41. Mikyna – 56. Koudelka),
Golčův Jeníkov – Malín 8:2 (16. a 40. Stuchlík),
Chotusice – Vrdy 0:5 (11. Stiburek, 35., 38. a 55. Kapounek, 37. Koryťák).
Okresní přebor – mladší B, 4. kolo:
Červené Janovice – Sázava 0:14 (2., 38., 45. Fantys, 4. Varga, 5., 29., 32., 46 Míšek, 20., 59. Prix, 41. Stecher, 41. Svoboda, 52. Vyskočil, 53. Dytrich),
Čáslav D – Uhlířské Janovice 2:4 (22. Vilímek, 26. T. Hájek – 11. Staněk, 36. Marek, 57. Fajt, 58. Novotný),
Ledeč n. S. – Zbraslavice 3:1 (5. Sechovec),
Močovice – Kutná Hora 2:7 (10. Nový, 38. Phan – 11., 36., 40. Pavlík, 20., 50. Henrich, 26. P. Balvín, 54. Luňák).