Jirny B – B. Podolí 2:2 (1:0)

Po třech bodech sahali v zápase I. B třídy na hřišti Jiren B fotbalisté Bílého Podolí. Nakonec se však body dělily. „Bohužel jsme promarnili první poločas, kdy jsme dostali hloupý gól na 1:0, hodnotil trenér Bílého Podolí Bohuslav Šváb. Hosté šli dvakrát téměř sami na bránu a měli tři nebezpečné dorážky, ani jednou však neskórovali.

Ve druhé půli přestáli Podolští úvodní tlak domácích a poté sami udeřili – Jelínkem na 1:1. Následně se dokonce ujali Švadlenkou vedení. To však nebylo všechno. Ve druhé minutě nastavení po trestném kopu z poloviny hřiště se ujala hlavička stopera Jiren a zápas skončil 2:2.

StatistikyBranky B. Podolí: Jelínek, Švadlenka. B. Podolí: Červinka – Kraus, Semínko, L. Toman, Mužátko – Jos. Fejfar (88. Kupka), T. Šváb, Štoček (75. Spáčil), Chmelař – Švadlenka, Jelínek. Trenér Bohuslav Šváb.