Příbram – Ve 3. kole krajského přeboru staršího dorostu nerozšířili Kutnohorští svou dosavadní sbírku třech bodů.

25.8.2010

3. kolo krajského přeboru staršího dorostu: Sparta Příbram - Kutná Hora, 21. srpna 2010.Foto: Deník/Jan Hájek

Spartak Příbram – Kutná Hora 4:2 (2:0)

První poločas se Spartě moc nepovedl. I když si nějaké šance vypracovali, zakončení bylo většinou nedůrazné nebo mimo branku domácích. První gól Kutnohorští inkasovali ve 21. minutě po rychlém protiútoku do otevřené obrany, kdy domácí útočník přeloboval brankáře - 1:0. Ve 34. min. fauloval Poklop na hranici vápna. Hlavní rozhodčí situaci konzultoval s pomezním rozhodčím a nařídil pokutový kop, který domácí s přehledem proměnili - 2:0.

Další gól přišel po přestávce. Domácí ve 48. minutě po dorážce zvyšovali na 3:0. Po tomto gólu Sparta konečně začala hrát fotbal a kluci si uvědomili, že je potřeba ještě s utkáním něco udělat. Šance Výborného, Trpišovského a další střely však gólem neskončily. Naopak v 57. minutě po chybě Krause, který se nechal obejít ve velkém vápně, domácí zvýšili na 4:0. V 62. minutě po rohovém kopu a závaru před domácí brankou snížil konečně Trpišovský na 4:1. Tento gól Kutnou Horu nabudil a po vystřídání třech hráčů se její hra rozhýbala. Šancí přibývalo. Jak je fotbal jednoduchý, ukázal Výborný, když krásnou střelou z voleje v 80. minutě snížil na rozdíl dvou branek - 4:2 . Další dobré příležitosti měl Robert Menšík - hlavou těsně nad, v 87. minutě šel i sám na brankáře, ale neproměnil.

Hodnocení trenéra Bohuslava Švába: „Jsem spokojený s tím, že to kluci ještě za špatného stavu nezabalili a ve druhém poločase byli lepším týmem, škoda neproměnění brankových příležitostí. Stále někteří hráči nepodávají výkony, které bych od nich čekal. Musím poděkovat brankáři Drtinovi, který nás několikrát při šancích domácích podržel.“

Branky Sparty: Trpišovský, Výborný. Kutná Hora: Drtina – Kraus, Bareš, Poklop, Nedvěd – Nekola (75. Jahoda), Pospíšil, Koubek, L. Menšík (70. R. Menšík) – Výborný, Trpišovský (75. Fedor). Trenér Bohuslav Šváb.

MARTIN ŠVÁB

25.8.2010 VSTUP DO DISKUSE

Tuto parní lokomotivu nazývají Ušatá nebo také Bulík.
10

OBRAZEM: Parní lokomotiva Ušatá projela Posázavím

Rock of Sadská přilákal davy fanoušků
96

Uhlíři sahali po vyrovnání, ale marně

Mnichovo Hradiště – Druhé kolo I. A třídy, skupiny B odehráli fotbalisté Uhlířských Janovic v neděli na hřišti Mnichova Hradiště. Hosté ani ve druhém klání letošní sezony nebodovali.

Kutnohorsko - Zarmoucení pozůstalí se v týdnu od 21. do 27. srpna naposledy rozloučí se svými blízkými.

Jak reklamovat koupený dům či byt

Koupili jste si vysněný byt nebo dům a máte pocit, že je dokonalý? Prvotní nadšení z dobré koupě mohou však zanedlouho vystřídat starosti s vadami, které se projeví až po čase. Víte, jaká práva v takovém případě máte? A jak nejlépe postupovat, abyste o ně nepřišli?

Fotbalisté se potřetí utkali o putovní pohár pojišťovny Generali

Zbraslavice /FOTOGALERIE/ - Zbraslavické hřiště hostilo již třetí ročník fotbalového turnaje. O vítězství bojovala čtyři mužstva. Vítězem se stal již potřetí tým Real Top Praha.