Pardubice si pohrály s Kutnou Horou

Kutná Hora -Po uzavření podzimní části I. A třídy sk. B sehráli fotbalisté Kutné Hory na domácí umělé trávě přátelský zápas s Pardubicemi. Hodnotit se z jejich strany dal pouze druhý poločas, ten první byla totiž, slušně řečeno, katastrofa.

19.11.2009

Fotbal I. A třída: K. Hora - Zásmuky 4:0, neděle 8. listopadu 2009Foto: DENÍK/ Martin Vaněk

„Výsledek hovoří jasně! Předvedená hra odpovídala skóre, které o poločase bylo. My jsme nechali hrát některé kluky z dorostu a také jsem postavil některé kluky, kteří se vrátili z hostování, třeba jako Adam Brant. Na soupeře jsme v prvním poločase jednoznačně neměli,“ vylíčil hlavní aspekty poločasového účtu kutnohorský trenér Radim Truksa.

Kdyby se hodnotila jen druhá půle, bylo by to pro Spartu fajn. „Druhý poločas už byl lepší. Nastoupil Pavel Růžička, hra se trochu srovnala a dokázali jsme dát i branku. Další šance, které jsme měli, jsme už neproměnili,“ přidal k hodnocení Truksa. „Jinak mužstvo Pardubic nás převyšovalo jednoznačně ve všech směrech,“ zakončil.

K. Hora – Pardubice 1:6 (0:6)

Branka K. Hory: Hačka. K. Hora I. pol.: Hájek – Bareš, M. Šváb, M. Tomíšek, Kozel – Hačka, Doležal, T. Šváb, Potůček – Kureš, Brant. K. Hora II. pol.: Vavřina – Kácovský, M. Tomíšek, Doležal, Skokan – Papoušek, P. Růžička, M. Šváb, Kozel – Kureš, Hačka.

S Fidget spinnerem si na Kutnohorsku hrají děti i dospělí

Kutnohorsko /ANKETA, GALERIE/ - Hračka proti stresu Fidget spinner zaplavila celý svět. Výjimkou není ani Kutnohorsko. S Fidget spinnerem si hrají nejen děti, ale i teenageři a dospělí.

Nemáme tak velkou republiku, aby letectvo létalo jen nad neobydlenými oblastmi

Čáslav, Pardubice /FOTOGALERIE, ROZHOVOR/ - Svou operační činnost z pardubického letiště zahájila v úterý 21. základna taktického letectva Čáslav. S letouny JAS-39 Gripen, L159 Alca a L39 Albatros tam bude až 160 vojáků dva měsíce.

Navzdory vedení cerhenická ČSSD Jiřího Paroubka chce

Cerhenice /ANKETA/ – Místní organizace ČSSD v Cerhenicích přijala za svého člena bývalého premiéra a předsedu ČSSD Jiřího Paroubka. A to i přesto, že krátce poté, co se o tomto záměru začalo hovořit v médiích, Krajský výkonný výbor pražské ČSSD jeho návrat neschválil.