Po hodině hry Poříčí Zbraslavice rozstřílelo

Zbraslavice – Zbraslavičtí fotbalisté nezvládli sobotní domácí zápas 21. kola I. B třídy a prohráli s lídrem soutěže 0:5. Přitom ještě v 59. minutě byl stav nerozhodný 0:0.

13.5.2012

3. kolo I. B třídy D: Zbraslavice - Říčany, 4. září 2010.Foto: Deník/Michal Pavlík

Zbraslavice – Poříčí n. S. 0:5 (0:0)

Zbraslavický manažer Lubomír Tvrdík hodnotil zápas s pokorou k soupeři: „Musím říct, že Poříčí přijelo jako favorit utkání a zcela to potvrdilo. V zápase jsme drželi s hosty krok v první půli, kdy se hrál vyrovnaný zápas. Na začátku mělo Poříčí tři vyložené šance, po nich jsme měli i my dvě, ale nikdo nic nedal."

Zápas hosté rozhodli po hodině hry. V 59. minutě se Poříčí ujalo vedení 1:0 a hned v 64. zvýšilo na 2:0. „Snažili jsme se zkorigovat výsledek, ale hosté hráli zkušeně a dobře takticky, takže nás k ničemu nepustili a ještě nám přidali tři branky. Akorát Šindelář nastřelil břevno, ale to nic nezměnilo. Poříčí vyhrálo ve Zbraslavicích zcela zaslouženě," utvrdil Tvrdík.

Rozhodčí: Pejša. Zbraslavice: Bednář – Havránek, Špička, Herčík, Pospíšil – Hlava (59. Dubják), M. Veselý, R. Truksa, J. Veselý (68. Flégr) – Šindelář, Čálek. Trenér Jan Jursík.

13.5.2012 VSTUP DO DISKUSE

Čáslavská letecká základna znovu ožila, letouny se vrátily z Pardubic.
3

Čáslavská letecká základna znovu ožila, letouny se vrátily z Pardubic

Plněný patizon

Škola vaření: co s patizonem, zeleninou ve tvaru létajícího talíře?

Nové retail centrum v Kutné Hoře roste jako z vody

Kutná Hora /OBRAZEM/ – Výstavba retail centra v Kutné Hoře postupuje rychlostí blesku. „Výstavba bude dokončena v říjnu tohoto roku,“ uvedl Václav Koura, vedoucí oddělení expanze developerské společnosti InterCora. Slavnostní otevření se uskuteční ještě tentýž měsíc, přesný termín ale ještě není v tuto chvíli stanoven.

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

I relativně nízká finanční gramotnost Čechů může za to, že čas od času skočíme na „supervýhodnou“ nabídku zhodnocení peněz, která se nakonec promění v totální fiasko. Pokud byste rádi investovali svoje úspory, nevynechejte následující tipy.

Loňský finalista poháru vypadl s Červenými Janovicemi

Kutnohorsko /FOTOGALERIE/ – Druhé kolo Poháru OFS nabídlo v neděli odpoledne zajímavé výsledky. Překvapením bylo vypadnutí Uhlířských Janovic B, které tak loňské druhé místo neobhájí.

OBRAZEM: Parní lokomotiva Ušatá projela Posázavím

Posázaví - Výletníci a především milovníci lokomotiv mohli být v sobotu nadšeni. Přes Benešovsko, a hlavně Posázavím, projela parní lokomotiva přezdívaná Ušatá.