O svém vítězství v poháru rozhodla Zruč ve druhém poločase dvěma slepenými góly. Rychlý brejk po ztrátě balonu na půlící čáře zakončil technickou střelou Brož. Pojistku přidal o necelé čtyři minuty později Kohout, který si ve skrumáži při rohovém kopu počínal ze všech hráčů nejlépe. Jiskra si díky výhře nad Novými Dvory zajistila právo účasti v krajském kole.

N. Dvory – Zruč n. S. 0:2 (0:0)

Branky: 68. Brož, 72. Kohout. Rozhodčí: Rynda – Žaloudek, Říha. ŽK: 1:2. Diváci: 50. N. Dvory: Černý - M. Čálek, Zelený, Špírek, Procházka - Melezínek, Jan Rak, Kokeš (74. Dejmal), J. Pátek – Lev, L. Pospíšil. Zruč n. S.: St. Svoboda (od 89. min. Cudlín) - M. Havránek, Kružík, J. Havránek, L. Jelínek - Havel, Tvrdík, Koudela, M. Váňa (84. J. Váňa) - Brož (70. Cudlín), Kohout.