Sázava nedává góly. Prohrála ve Voticích

Votice – Fotbalisté Sázavy nevyužili dobrou půlhodinu ke skórování a po zásluze nakonec prohráli sobotní utkání 19. kola I. B třídy na hřišti Votic B 1:3.

29.4.2012

9. kolo okresního přeboru: Sázava - Zruč n. S., 16. října 2010.Foto: Deník/Michal Pavlík

Votice B – Sázava 3:1 (2:0)

„První půlku, ačkoliv jsme prohráli 0:2, jsme hráli dobrý fotbal. Do 30. minuty jsme měli šance. Dobře jsme také vykrývali prostory, ale pak se zranil na levém beku Král a následně jsme inkasovali. Za pár minut jsme dostali druhý gól, čímž skončil poločas," popsal průběh v první polovině zápasu hrající trenér Sázavy Pavel Chuchla.

Ve druhé polovině hráli Sázavští proti silnému větru. „Neměli jsme ani sílu na obrat. Votice chodily do brejků, kontrolovaly hru a dobře bránily. My jsme se dostali jen ke standardkám. Na konci zápasu jsme dostali ještě třetí gól, na který jsme stačili odpovědět," říkal Chuchla a dodal: „Naši útočníci bohužel nemají na jaře optimální formu."

Branka Sázavy: Foltýn. Sázava: Štěpánek (75. Danko ml.)- Švehla, Chuchla, Skála, Král (35. Rezek) – Jelínek, Sedláček, Šmídek, Foltýn – Švec, Svoboda. Hrající trenér Pavel Chuchla.

29.4.2012 VSTUP DO DISKUSE

Na Tyjátrfestu vystoupilo hudební duo Flaškinet i zpěvák Pavel Callta.
28

Na Tyjátrfestu vystoupilo hudební duo Flaškinet i zpěvák Pavel Callta

Starosta Zálezlic Jiří Čížek.
61

Starosta Zálezlic: S velkou vodou se nedá bojovat, hrozbu musíte přijmout

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

Sportovně užitková vozidla vládnou světu a to nejen mezi novými auty, ale jejich obliba výrazně roste i mezi ojetinami. Pojďme se tedy podívat na to, jaké možnosti máte, když si chcete pořídit ojeté SUV s relativně omezeným rozpočtem. Probereme si SUV do 300 tisíc a koukneme na pět kusů, které za to stojí. A také na pět, jimž byste se měli vyhnout.

Desátý ročník Dačického 12 bude velký, slíbil za pořadatele Michal Vavák

Kutná Hora /ROZHOVOR/ – Club Deportivo Kutná Hora zvládl úspěšně uspořádat další ročník populárního běžeckého závodu Dačického 12. Za organizátory jsme vyzpovídali Michala Vaváka, také milovníka běhu.

KRIMI MIX: Pachatel využil nepozornosti, z auta ukradl kabelku

Kutnohorsko - Přinášíme vám přehled krimi zpráv z Kutnohorska.

Kutnohorsko - Zarmoucení pozůstalí se v týdnu od 14. do 20. srpna naposledy rozloučí se svými blízkými.