Sázavu srazily dva góly, které orámovaly přestávku

Vraný – Fotbalisté Sázavy prohráli nedělní zápas krajského přeboru na hřišti Vraného 2:0. Přitom za stavu 0:0 měli velké šance na skórování.

6.6.2016

Ilustrační foto.Foto: Deník/ Michal Pavlík

„První půlka byla vcelku dobrá. Dostali jsme se do tří vyložených šancí. Já jsem ve dvacáté minutě trefil břevno z rohového kopu. Poté šel Keltner sám na bránu, ale gólman ho vychytal, a chvíli na to střílel úplně sám po dlouhém autu Šmídek, jenže míč trefil slabě. Bohužel, v pětačtyřicáté minutě jsme hlavou dostali „kabiňáčka"," litoval trenér Sázavy Pavel Chuchla.

A po pauze inkasovali hosté podruhé. „Krátce po přestávce jsme dostali druhý gól. Ještě jsme to různě zkoušeli, měli jsme náznaky šancí, ale nic už se neurodilo. Výkon nebyl úplně špatný, ale první půli jsme ztratili díky neproměněným šancím. Kdybychom vedli, tak by byli domácí nervózní," uvědomil si Chuchla.

Vraný – Sázava 2:0 (1:0)Branky: 45. a 47. Urban. Rozhodčí: Kočárek - Tvaroh, Kuka. ŽK: Zelenka - Burcev, Marek Chrpa. Diváci: 81.

Vraný: Sailer - Šafner (78. Novák), Prágl, Urban, Hodzič, Nana (67. Kujal), Zelenka, Fujdiar, Hadač (86. Hlavatý), Jaráb, Rada. Trenér Maroš Klimp.

Sázava: Burcev – Dušek, Kozák, Říčař, Chuchla – Mařinec (51. Marek Chrpa), Šmídek, Martin Chrpa, Král – Keltner, Foltýn. Trenér Pavel Chuchla.

6.6.2016 VSTUP DO DISKUSE

Na Tyjátrfestu vystoupilo hudební duo Flaškinet i zpěvák Pavel Callta.
28

Na Tyjátrfestu vystoupilo hudební duo Flaškinet i zpěvák Pavel Callta

Starosta Zálezlic Jiří Čížek.
61

Starosta Zálezlic: S velkou vodou se nedá bojovat, hrozbu musíte přijmout

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

Sportovně užitková vozidla vládnou světu a to nejen mezi novými auty, ale jejich obliba výrazně roste i mezi ojetinami. Pojďme se tedy podívat na to, jaké možnosti máte, když si chcete pořídit ojeté SUV s relativně omezeným rozpočtem. Probereme si SUV do 300 tisíc a koukneme na pět kusů, které za to stojí. A také na pět, jimž byste se měli vyhnout.

Desátý ročník Dačického 12 bude velký, slíbil za pořadatele Michal Vavák

Kutná Hora /ROZHOVOR/ – Club Deportivo Kutná Hora zvládl úspěšně uspořádat další ročník populárního běžeckého závodu Dačického 12. Za organizátory jsme vyzpovídali Michala Vaváka, také milovníka běhu.

KRIMI MIX: Pachatel využil nepozornosti, z auta ukradl kabelku

Kutnohorsko - Přinášíme vám přehled krimi zpráv z Kutnohorska.

Kutnohorsko - Zarmoucení pozůstalí se v týdnu od 14. do 20. srpna naposledy rozloučí se svými blízkými.