FOTOGALERIE: Série pěti výher v řadě skončila

Kutná Hora - Po pěti výhrách v řaděodešli mladší dorostenci kutnohorské Sparty ze zápasu poraženi. Horší ale jednoznačně nebyli.

13.10.2009

KP dorostu: Ml. dorost K. Hora - Slaný 1:2, neděle 11. října 2009Foto: DENÍK/ Martin Vaněk

Utkání začalo hned v první minutě velkou šancí Křížka, ale hosté jeho střelu odvrátili a po následném útoku kopali rohový kop. Ten dokázali využít a po přesné hlavičce se ujali vedení -0:1. Vyrovnat mohl v 6. min Marek, ale hlavičkoval těsně nad branku. V 8. min bylo ještě hůře. Zmatky v domácí obraně byly bezmilosti potrestány- 0:2. Potom začal řádit Svoboda. Nejdřív šel v 13. min sám na brankáře, ten ale míč dokázal vyrazit. Potom dvakrát hlavičkoval a v 16. min opět jeho střelu brankář odvrátil do bezpečí. Ve 20. min šel na brankáře sám Křížek, ale ani on neuspěl. Do konce poločasu střílel za domácí už pouze Svoboda. Ale branka padla až po páté střele v 39. minutě. Marek pěkně uvolnil Svobodu, kterýkonečně skóroval - 1:2.

Druhý poločas začali hosté aktivněji a dostali se do několika ohrožení branky. Domácí se ukázaliaž v 53. min, když Marek trefil břevno branky hostů. Další šanci měl v 70. min po přihrávce Duška do brejku Kučera, ale i on trefil jenom tyč. Poslední šanci zápasu měl P. Rezler, ale po zmatcích ve vápně dokázali hosté jeho střelu vykopnout z brankové čáry a tak se hosté mohli začít radovat z výhry.

Ml. dorost K. Hora - Slaný 1:2 (1:2)

Branka K. Hory: 39. Svoboda.Rozhodčí: Ledvina - Herda, Pařez. K. Hora: Mičo - Pokuta (50. Dušek), Tůma (50. R. Menšík), Jahoda, P. Rezler, T. Menšík (50. Pospíšil), Svoboda (65. Kučera), Křížek, M. Rezler, Wasserbauer.

13.10.2009 VSTUP DO DISKUSE

První kolo Poháru Okresního fotbalového svazu Kutná Hora: Červené Janovice - Uhlířské Janovice 4:2 (3:0).
23

Loňský finalista poháru vypadl s Červenými Janovicemi

Tuto parní lokomotivu nazývají Ušatá nebo také Bulík.
10

OBRAZEM: Parní lokomotiva Ušatá projela Posázavím

Rock of Sadská přilákal davy fanoušků

Sadská /OBRAZEM/ – Rock of Sadská přinesl mnohahodinovou rockovou smršť s hlavní hvězdou newyorským Pro-Pain a další spoustou domácích i zahraničních kapel.

Uhlíři sahali po vyrovnání, ale marně

Mnichovo Hradiště – Druhé kolo I. A třídy, skupiny B odehráli fotbalisté Uhlířských Janovic v neděli na hřišti Mnichova Hradiště. Hosté ani ve druhém klání letošní sezony nebodovali.

Kutnohorsko - Zarmoucení pozůstalí se v týdnu od 21. do 27. srpna naposledy rozloučí se svými blízkými.