Suchdol si upevňuje druhou příčku. Porazil třetí Zdislavice

Suchdol – Fotbalisté Suchdola přivítali ve 12. kole I. B třídy celek Zdislavic. Sobotní zápas proti třetímu celku tabulky zvládli a vyhráli jasně 4:0.

12.11.2012

Fotbalová příprava: Suchdol - Sokoleč 0:4, 25. února 2012.Foto: Deník/ Michal Pavlík

Suchdol – Zdislavice 4:0 (3:0)

„Soupeře jsme měli přečteného, protože jsem se na něm byl dvakrát podívat. Na Zdislavice jsme vlétli, protože jsme věděli, že nemají dobrou obranu, tak jsme je neustále doráželi a hned v 10. minutě jsme dali první gól. Za pět minut to bylo 2:0 a zápas byl rozhodnutý. Ve druhé půli se zápas dohrával. Hráli jsme odzadu na brejky. Celý zápas jsme měli pod kontrolou," zhodnotil utkání domácí hrající trenér David Linhart.

Statistiky

Branky Suchdola: Janovský 2, Štainz, Jan Rak. Suchdol: Míšek – O. Tomíšek, Linhart, Křelina (65. T. Šváb), Jan Holík – Böhm, P. Holík (88. Siřínek), Jan Rak (75. Střihavka), Langr – Janovský, Štainz. Hrající trenér David Linhart.

12.11.2012 VSTUP DO DISKUSE
Nové retail centrum v Kutné Hoře roste jako z vody.
1 14

Nové retail centrum v Kutné Hoře roste jako z vody

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

Loňský finalista poháru vypadl s Červenými Janovicemi

Kutnohorsko /FOTOGALERIE/ – Druhé kolo Poháru OFS nabídlo v neděli odpoledne zajímavé výsledky. Překvapením bylo vypadnutí Uhlířských Janovic B, které tak loňské druhé místo neobhájí.

OBRAZEM: Parní lokomotiva Ušatá projela Posázavím

Posázaví - Výletníci a především milovníci lokomotiv mohli být v sobotu nadšeni. Přes Benešovsko, a hlavně Posázavím, projela parní lokomotiva přezdívaná Ušatá.

Rock of Sadská přilákal davy fanoušků

Sadská /OBRAZEM/ – Rock of Sadská přinesl mnohahodinovou rockovou smršť s hlavní hvězdou newyorským Pro-Pain a další spoustou domácích i zahraničních kapel.

Uhlíři sahali po vyrovnání, ale marně

Mnichovo Hradiště – Druhé kolo I. A třídy, skupiny B odehráli fotbalisté Uhlířských Janovic v neděli na hřišti Mnichova Hradiště. Hosté ani ve druhém klání letošní sezony nebodovali.