Trenéra Švába mrzelo, že neměl nikoho na střídání

Červené Pečky – Fotbalisté Bílého Podolí prohráli další přípravný zápas na umělé trávě v Červených Pečkách, kde podlehli Slovanu Poděbrady 0:3.

1.3.2016

Bílé Podolí - Slovan Poděbrady 5:4.Foto: Deník/ Michal Pavlík

O vítězství bylo rozhodnuto už po první půli. „První poločas byl z naší strany chaotický. Sešli jsme se v jedenácti lidech, kteří odehráli celý zápas. Luboš Štoček navíc musel jako jednička do brány. Sestava byla hodně poslepovaná a dostávali jsme hloupé góly," líčil trenér Bílého Podolí Bohuslav Šváb.

„Dvakrát jsme inkasovali z rychlého protiútoku a jednou přehozením brankáře," popsal Šváb obdržené branky a dodal: „Druhý poločas už snesl trochu měřítko. K vidění byla kombinace i zakončení. Mrzí mě, že na zápas jedeme v jedenácti lidech. To je hodně špatné."

Bílé Podolí – Slovan Poděbrady 0:3 (0:3)Bílé Podolí: Štoček – Jak. Fejfar, Šálený, M. Šváb, Svoboda – Horký, Hájek, Jos. Fejfar, Kupka – Švadlenka, Jelínek. Trenér Bohuslav Šváb.

FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili!

Kutnohorsko /HLASOVÁNÍ/ - Vážení rodiče, díky vstřícnosti obou porodnic v Čáslavi a v Kolíně vám na našich stránkách přinášíme fotky nejmladších obyvatel regionu. Každý týden naši fotografové objíždějí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka.

Generálka Zruče s Hlízovem skončila nerozhodně

Zruč nad Sázavou - K poslednímu zápasu v rámci letní přípravy, tedy k takzvané generálce, nastoupili proti sobě týmy Zruče nad Sázavou a Hlízova. Souboj týmů z Kutnohorska, které se účastní I. B třídy, skončil nerozhodně 1:1.

OBRAZEM: Na Veteran Rallye přijelo přes 30 unikátních vozů

Kutná Hora /FOTOGALERIE/ - Více než tři desítky nablýskaných krasavců se v sobotu sjelo do Kutné Hory na devátý ročník Veteran Rallye spojené se Srpnovým hodováním.