Tomáš Frejlach (Baník Ostrava/4. místo): Proti Brnu hrál od začátku a vyfasoval žlutou kartu. Jako proti Slavii sice nezazářil, ale byl na hřišti u prvního gólu Šmejkala, pak byl v 62. minutě vystřídán Gregušem. Bilance letošní sezony: 3 starty, 252 minut, 1 gól, 1 ŽK, 0 ČK.

Petr Janda (Slavia Praha/5. místo): Naskočil do domácího utkání Slavie s Mladou Boleslaví od začátku na levém kraji zálohy. V 59. minutě byl vystřídán Vlčkem, který pak zařídil sešívaným první vítězství v sezoně. Bilance letošní sezony: 3 starty, 96 minut, 0 gólů. 1 ŽK, 0 ČK.

Petr Papoušek (Slovan Liberec/14. místo): Rodák z Vrdů nastoupil do utkání na teplických Stínadlech až v 80. minutě. Na remíze 0:0 s „domácím“ Ústím n. Labem nic nezměnil. Bilance letošní sezony: 3 starty, 74 minut, 0 gólů, 2 ŽK, 0 ČK.

Jakub Vojta (Slovan Liberec/14. místo): Byl na lavičce při utkání Ústí n. Labem – Slovan Liberec, ale do hry nezasáhl. Bilance letošní sezony: 2 starty, 18 minut, 0 gólů, 0 ŽK, 0 ČK.

Jan Trousil (Zbrojovka Brno/16. místo): Odehrál za trápící se Zbrojovku celé utkání. Ještě za stavu 0:0, ve 36. minutě, mohl Trousil skórovat, ale hlavičkoval prudce vedle pravé tyče Daňkovy brány. Hned nato Brno inkasovalo a nakonec si z Bazalů odvezlo třígólový výprask. Bilance letošní sezony: 3 starty, 270 minut, 0 ŽK, 0 ČK.