Skokan chytil penaltu

Tupadly/ Dramatické utkání bylo k vidění v utkání I. B třídy v Tupadlech, kam přijely Libodřice, ale odvezly si jen bod za remízu 1:1. A to ještě domácí brankář Skokan zlikvidoval v 60. min. pokutový kop!

12.10.2008

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/René Svoboda

Tupadly - Libodřice 1:1

"V Tupadlech se hrálo zajímavé a dramatické utkání. Oba soupeři potvrdili své kvality a utkání mohlo skončit jak vítězstvím domácích, kteří si vytvořili celou řadu brankových příležitostí, aktivity a břeven, tak i hostů, kterým náš brankář zneškodnil pokutový kop," shrnul děj utkání trenér Tupadel Karel Mikeš.

Za co kopaly Libdřice pokutový kop, který následně neproměnily? "Za podražení v pokutovém území zhruba v 60. minutě," upřesnil Mikeš.

Branky: 16. Kopecký - 40. Vyskočil. Poločas: 1:1. Tupadly: Skokan - Průcha, Píška, Šveřepa, Štainer - Meszároš (65. Půža), Nezbeda (70. Krajíček), Drbohlav, Kopecký - Chvátal (60. Kavánek), Truksa.

S Fidget spinnerem si na Kutnohorsku hrají děti i dospělí

Kutnohorsko /ANKETA, GALERIE/ - Hračka proti stresu Fidget spinner zaplavila celý svět. Výjimkou není ani Kutnohorsko. S Fidget spinnerem si hrají nejen děti, ale i teenageři a dospělí.

Nemáme tak velkou republiku, aby letectvo létalo jen nad neobydlenými oblastmi

Čáslav, Pardubice /FOTOGALERIE, ROZHOVOR/ - Svou operační činnost z pardubického letiště zahájila v úterý 21. základna taktického letectva Čáslav. S letouny JAS-39 Gripen, L159 Alca a L39 Albatros tam bude až 160 vojáků dva měsíce.

Navzdory vedení cerhenická ČSSD Jiřího Paroubka chce

Cerhenice /ANKETA/ – Místní organizace ČSSD v Cerhenicích přijala za svého člena bývalého premiéra a předsedu ČSSD Jiřího Paroubka. A to i přesto, že krátce poté, co se o tomto záměru začalo hovořit v médiích, Krajský výkonný výbor pražské ČSSD jeho návrat neschválil.