Uhlíři neproměnili vyložené šance a prohráli v Průhonicích

Průhonice – V důležitém souboji o záchranu padli. Fotbalisté Uhlířských Janovic v sobotním 18. kole I. B třídy prohráli na hřišti Průhonic 0:3.

22.4.2013

Dohrávka 7. kola okresního přeboru: U. Janovice B - Zbraslavice 2:1, 18. října 2012.Foto: Deník/ Michal Pavlík

Průhonice – Uhlířské Janovice 3:0 (1:0)

První branku uhlíři inkasovali ve 24. minutě. „Od té doby jsme začali hrát dobře. Do přestávky jsme měli tři velké šance. Ve druhém poločase jsme měli za stálé převahy až neuvěřitelné tutovky. Stříleli jsme i z malého vápna. Pak jsme hru otevřeli a na konci jsme dostali dva slepené góly. Hráli jsme vabank. Bohužel, nejsme schopni dát gól," zhodnotil zápas trenér Uhlířských Janovic František Machurka.

StatistikyUhlířské Janovice: Hromádka – Veliký, Zadražil, T. Kulhánek, D. Kulhánek – Kopecký (88. N. Marek), Wolf, Jelínek, Vl. Svoboda (63. Cypra) – P. Kulhánek (63. Hošta), M. Svoboda. Trenér František Machurka.

22.4.2013 VSTUP DO DISKUSE
Běh Dačického 12, Michal Vavák

Desátý ročník Dačického 12 bude velký, slíbil za pořadatele Michal Vavák

Policie, ilustrační foto.

KRIMI MIX: Pachatel využil nepozornosti, z auta ukradl kabelku

Kutnohorsko - Zarmoucení pozůstalí se v týdnu od 14. do 20. srpna naposledy rozloučí se svými blízkými.

Ve Žlebech upravili prostor u zvonice

Žleby - U zvonice Československé církve husitské byla dříve okolní plocha oplocena, ale během let zde nezůstalo nic. Okolí památky pomalu pustlo. Prostor před zvonicí se začal používat jako parkoviště a auta najížděla do těsné blízkosti zvonice.