Uhlíři prohráli, Pšovka na jaře poprvé vítězná

Mělník /FOTOGALERIE/ - Fotbalisté Pšovky v dalším kole I. A třídy na rozdíl od Dynama ukončili jarní bodový půst. Horší už to ale bylo s jejich předvedenou hrou a hlavně s ničemnou koncovkou.

4.4.2011 1

I. A třída: Pšovka - Uhlířské JanoviceFoto: Jaromír Hejna

Mělnickýmpomohl rychlý gól. Už ve 4.minutě stoper Uher usměrnil do sítěHromádka přízemní centr Drápala– 1:0. Domácí se pakstáhli do obrany, před brankou soupeře, ale byli nadále nebezpečnější.

V osmé minutě mohl zvýšit Kudela, ale těsně minul branku. V 28. minutě po rychlé akcimířil Voljanskij z výhodné pozice nad. A o dvě minuty později opět Kudela pouze do gólmana.

Největší šanci hostů měl po půlhodině hry na kopačce Kopecký. S jeho střelou přes obránce měl Šmejkal plné ruce práce. Osm minut před půlí Pokorný z úhlu trefil tyč a v samém závěru prvního poločasu mířil Krejčík z malého vápna hlavou těsně vedle.

Ve druhém poločase hosté přidali a vytvořili si několik dobrých příležitostí, ale gól nedal ani Bohatec, který nasměroval míč z trestného kopu těsně nad břevno.

V závěru pak hrály Uhlířské Janovice vabank a snažily se o vyrovnání. Domácí tak měli stále více šancí z brejků. Pokorný ani Voljanskij ale tváří v tvář gólmanovi neuspěli. Hosté se zase domáhali penalty, za což byl jejichtrenér Foerster sudím důrazně napomenut. Domácí nakonec hubené vítězství uhájili, ale z posledního místa se stále nevymanili.

Pšovka – Uhlířské Janovice 1:0 (1:0)

Branka:
4. vlastní (Uher). Rozhodčí: Rybka. ŽK: 1:1. Diváci: 90. Pšovka: Šmejkal – M. Krejčík – Rubeš, Cemper, Olšiak – Pokorný, Bárta, Voljanskij (90. Žižka), Drápal (81. Pecina) – L. Kettner (66. Dvorný), Kudela.

(jah)

4.4.2011 VSTUP DO DISKUSE 1

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc.
20

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

Běh Dačického 12, Michal Vavák

Desátý ročník Dačického 12 bude velký, slíbil za pořadatele Michal Vavák

KRIMI MIX: Pachatel využil nepozornosti, z auta ukradl kabelku

Kutnohorsko - Přinášíme vám přehled krimi zpráv z Kutnohorska.

Kutnohorsko - Zarmoucení pozůstalí se v týdnu od 14. do 20. srpna naposledy rozloučí se svými blízkými.

Ve Žlebech upravili prostor u zvonice

Žleby - U zvonice Československé církve husitské byla dříve okolní plocha oplocena, ale během let zde nezůstalo nic. Okolí památky pomalu pustlo. Prostor před zvonicí se začal používat jako parkoviště a auta najížděla do těsné blízkosti zvonice.