U. Janovice - Bakov n. J. 0:0

Co se gólových možností týče, tak se vše podstatné z domácí strany odehrálo v prvních patnácti minutách. Ve 3. min. si potlesk vysloužil Wolf za povedenou střelu, kterou Janura u pravé tyče vytěsnil na rohový kop. O tři minuty začal útočnou akci u brankové čáry Hrstka, po jejím pokračování a přetaženém centru vracel hlavičkující P. Kulhánek míč přesně na nohu Wolfa. Tomu však štěstěna nebyla nakloněna, prostor vymezený třemi tyčemi mu byl malý. Do třetice všeho dobrého neplatilo v případě domácího útočníka ve 12. min., kdy po křížném pasu Strnada napálil pouze vyběhnuvšího Januru. Heslo nedáš - dostaneš mohl při následném brejku a centru Berana dokonat Frelich, pokus o přehození Hromádky se mu nezdařil. Gólem neskončil ani další útočný výpad hostujících hráčů. To si odvážně mezi tři bránící uhlíře svůj průnik namířil Kořínek, aby mi míč na rohový roh odkopl Novotný. Jelikož ve 43. min. "zazdil" tutovku Kořínek, šlo se do kabin za nerozhodného stavu.

Druhý poločas nabídl spíše fotbalovou nudu. Domácí útočníci se s míčem skoro nepotkali, hostující hráči zkoušeli pozornost Hromádky hlavně střelami ze střední vzdálenosti. Výjimkou byla 60. min., kdy po rohovém kopu Berana rozvlnil hlavičkující Sedláček jen boční síť. Pohodovou atmosféru zápasu podtrhl Bláha, který přiznal teč, čímž věnoval autové vhazování domácím. Ti byli blízko gólu v 75. min.: Od brankové čáry centroval Marek, Bláha odvrátil míč jen k nohám Novotného, po jehož střele se vyznamenal a postřeh ukázal Janura. V závěru zápasu se do střeleckých pozic dostal Frelich, ale ani on neměl svůj den. Za vše hovoří zápas shrnující stučný komentář domácího fanouška P. Kulhánka st. - "Bylo to dobré, ale mohlo to být lepší. Rozhodnout se mělo v prvním poločase, kdy naši hráči měli tři gólovky."

Na vítězství z minulého kola v Brandýse n. L. uhlíři nenavázali, připsali si pouze jeden bod za remízu 0:0. "Vytratili se hráči, kteří mají i na vyšší soutěž," byl nespokojen trenér uhlířů Josef Bohatec, který ještě dodal: "Na začátku zápasu jsme nedali šance a druhý poločas jsme odchodili, byla to kopaná."

V sestavě uhlířů se objevilo několik "netradičních" jmen, ze základní sestavy chybělo Josefu Bohatcovi šest hráčů. "Dnes bylo vidět, že nám chybí zkušení kluci, jako např. Lukáš Bohatec, Tomáš Kulhánek. Ti umí do míče kopnout, dát tomu myšlenku," uvedl kouč. Na pozici stopera nastoupil Srba a svůj úkol celkem zvládl. "Zhostil se toho dobře. Je jen ještě trochu vyjančený, chybí mu více klidu," dočkal se pochvaly od Josefa Bohatce.

V dalším kole uhlíři pojedou na hřiště Poděbrad, kterým se na jaře daří. "Některé posty musíme změnit, budeme muset hrát odzadu. To, co jsme dneska předvedli, s tím bychom tam neuspěli. Věřím tomu, že tam odehrajeme jiné utkání než dnes," neztrácí Josef Bohatec optimismus.

Rozhodčí: Šimůnek - Machýček, Prislupský. ŽK: Kopecký - Vaníček, Sedláček, Kořínek. U. Janovice: P. Hromádka - Blecha, Srba, Novotný, Strnad - Churavý Kopecký, Marek, P. Kulhánek (46. Duna) - Wolf, Hrstka. Trenér Josef Bohatec. Bakov n. J.: Janura - Smetana, Flodrman, Sedláček, Vaníček - Vaněk (80. Nagy), Hůlka (86. P. Špringer), Frelich, Kořínek, Bláha - Beran. Trenér Ladislav Špringer.